Proprietăți unice: 8
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

35.000 €
/ lună 43.75 € / mp / lună

Teren Intravilan

23 August

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren 1000 mp intravilan 23 August

23 August

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

28.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Malul Marii - 23 August Loturi teren pentru Cas ...

23 August

20 camere
400 mp teren
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

SVN Logistic Park hale noi de inchiriat .precon ...

23 August

8.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

17.000 €
/ lună 28.33 € / mp / lună
17.500 €

Teren in 23 AUGUST- 600 mp- pe partea cu mare

23 August

600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

94.163 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren de intravilan aproape de Marea Neagra

23 August

3.247 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

98 €
/ lună

O Casa de inchiriat integral # sezon #vara ..

23 August

3 camere
350 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35.500 €
/ lună 59.17 € / mp / lună

Schimb cu Auto Teren intravilan 23 August,Olimp ...

23 August

600 mp teren
1E

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

231 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Tabara de Vara la Mare - Costinesti, 2026

Schitu

La ~5km distanță

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

82.000 €
/ lună 164 € / mp / lună

Teren si casa vacanta 4 anotimpuri

Schitu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

50.820 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan Costinesti Schitu 847mp zona l ...

Schitu

La ~5km distanță

847 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

29 €
/ lună

Apartamente in VILA CU PISCINA

Schitu

La ~5km distanță

4 camere
240 mp
350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

3.100 €
/ lună

Inchiriere garsoniera sezonier in Schitu-Costin ...

Schitu

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
8

27.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 23 august zona Oli ...

Dulcești

La ~5km distanță

600 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
7

29.000 €
/ lună 40.62 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 23 August- Zona OL ...

Central, Olimp

La ~5km distanță

714 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

79 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Complex Blaxy Resort 4* Ol ...

Central, Olimp

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
20

8.800 €
/ lună

Apartament 2 camere vedere frontala la mare , c ...

Central, Olimp

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

650 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Olimp

Central, Olimp

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 6
Agenție

9 luni în urmă
8

600.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren ideal investitie litoral zona statiunii O ...

Central, Olimp

La ~5km distanță

15.000 mp teren
10E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 55.56 € / mp / lună

Vand Teren intravilan Olimp

Central, Olimp

La ~5km distanță

450 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

49 €
/ lună

Apartament de vacanta

Central, Olimp

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

120.000 €
/ lună 164.84 € / mp / lună

Teren Olimp Investitie Zona In Dezvoltare

Central, Olimp

La ~5km distanță

728 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

28.000 €
/ lună 54.47 € / mp / lună

Urgent vand Teren 514mp intravilan Olimp super ...

Olimp

La ~5km distanță

514 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
24

2.200 €
/ lună

Apartament 2 camere vedere frontala la mare , c ...

Central, Olimp

La ~5km distanță

2 camere
48,4 mp
Etaj 9 / 11
2023
Agenție

2 luni în urmă
1

150.000 €
/ lună 2.54 € / mp / lună

23 August, Constanta, Teren Intravilan 59,000 m ...

Moșneni

La ~5km distanță

59.000 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

1.900.000 €
/ lună 78.84 € / mp / lună

Teren Intravilan 24100 Mp Agigea

Moșneni

La ~5km distanță

24.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

19 €
/ lună

cazare la vila in costinesti

Costinești

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

4.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Inchiriez spatiu pentru foodtruck si distractie ...

Central, Costinești

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

23.500 €
/ lună 78.33 € / mp / lună

Teren Intravilan Costinesti

Central, Costinești

La ~5km distanță

300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

250.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren oportunitate de investitie Costinesti

Sud, Costinești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
2E