Proprietăți unice: 16
Proprietari: 9
Agenție

5 zile în urmă
1

40.200 €
/ lună 15.06 € / mp / lună

Terenuri extravilane 2670 mp ~ 2 mai ~ Constant ...

Central, 2 Mai

2.670 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună

2Mai apartament 2 camere de inchiriat termen lu ...

Central, 2 Mai

2 camere
60 mp
Agenție

1 lună în urmă
4

32.361 €
/ lună 67 € / mp / lună

2 Mai 11 loturi teren intravilan pentru locuint ...

Central, 2 Mai

483 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

17.500 €
/ lună 23.30 € / mp / lună

Teren 751mp in 2 Mai iesirea spre Vama Veche

Central, 2 Mai

751 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

37.850 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan 2 Mai - Vama Veche

Central, 2 Mai

757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

39.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Vanzare teren 2 Mai, Limanu, Vama Veche

Central, 2 Mai

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan 2 MAI

2 Mai

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4.774 €
/ lună
4.907 €

Inchiriez casa neterminata de 75m2 pe teren de ...

2 Mai

2 camere
75 mp
131 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
12

240.000 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren intravilan pe Litoral Statiunea 2Mai

Central, 2 Mai

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.000 €
/ lună 57.65 € / mp / lună

Teren 2Mai, vanzare si in rate sau schimb

2 Mai

1 camere
850 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

95 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan in 2 Mai 1121mp

2 Mai

1.121 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

spatiu comercial , 2 MAI

Central, 2 Mai

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

13 €
/ lună

Cazare echipe muncitori

Central, 2 Mai

6 camere
100 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă

350 €
/ lună 0.35 € / mp / lună

inchiriez Teren intravilan 1000mp

Central, 2 Mai

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

100.000 €
/ lună 200 € / mp / lună

Vand hala industriala Municipiul Mangalia Jude? ...

2 Mai

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună

De inchiriat muncitori sau sezon petreceri priv ...

Central, 2 Mai

5 camere
250 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

79 €
/ lună

apartament de inchirian de sezon estival

Mangalia

La ~5km distanță

2 camere
45,5 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hale de inchiriat Constanta, Mangalia

Mangalia

La ~5km distanță

950 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună

Camere cu baie proprie de inchiriat

Mangalia

La ~5km distanță

1 camere
20 mp

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Parcare de inchiriat Mangalia

Mangalia

La ~5km distanță

2.000 mp utili
17.000 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
2

350 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial sens

Mangalia

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

3.950 €
/ lună 2.63 € / mp / lună

Hale de inchiriat Constanta, Mangalia

Mangalia

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună

Mangalia, apartament 2 camere de inchiriat

Central, Mangalia

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Agenție

1 lună în urmă
1

350 €
/ lună

Spatiu Comercial MANGALIA

Central, Mangalia

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Parter
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

50 €
/ lună

Caut sa inchiriez casa in sudul litoralului

Central, Mangalia

La ~5km distanță

1 mp
1 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

250 €
/ lună

Mangalia 2 camere 1 Decembrie de inchiriat term ...

Central, Mangalia

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 4
1969
Agenție

1 lună în urmă
5

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, mobilat

Central, Mangalia

La ~5km distanță

3 camere
58 mp
Etaj 2 / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

1.300 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu comercial disponibil

Central, Mangalia

La ~5km distanță

140 mp utili
1964
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

320.000 €
/ lună 1,130.74 € / mp / lună

Spa?iu HoReCa Mangalia | 283 mp + terasa in Str ...

Central, Mangalia

La ~5km distanță

283 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

59 €
/ lună

Studio modern de inchiriat in Saturn, Mangalia/ ...

Central, Mangalia

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Etaj 2
2E