Proprietăți unice: 114
Proprietari: 21
Agenție

4 luni în urmă
1

560.000 €
/ lună 65.12 € / mp / lună

Teren intravilan, 8600 mp, cu doua fronturi str ...

Chinteni

8.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

23.000 €
/ lună 49.57 € / mp / lună

Teren investitie Chinteni lac

Chinteni

464 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

142.240 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan, in Chinteni

Chinteni

2.032 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
13

145.000 €
/ lună 149.48 € / mp / lună

Teren 970 mp cu autorizatie pentru 2 case Panor ...

Chinteni

970 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
18

880 €
/ lună

Casa individuala, 4 camere, 150mp utili, garaj, ...

Chinteni

4 camere
150 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament cu 3 camere

Chinteni

3 camere
72 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

120.000 €
/ lună 133.33 € / mp / lună

Vand teren intravilan Chinteni

Chinteni

900 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

203.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan, 2900mp, in Chinteni

Chinteni

2.900 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

1.160.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan, 11600mp, in Chinteni

Chinteni

11.600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

612.900 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren intravilan, in Chinteni

Chinteni

4.086 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 612,900 € și 680.000 €
Agenție

6 luni în urmă
5

82.000 €
/ lună 164 € / mp / lună

Teren cu autorizatie casa individuala, 450mp, C ...

Chinteni

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

393 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere in Chinteni Beta ...

Chinteni

2 camere
42 mp
Etaj 4
2000
Agenție

8 luni în urmă
3

58.000 €
/ lună 116 € / mp / lună

Teren intravilan, in zona Chinteni

Chinteni

500 mp teren
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 58,000 € și 60.760 €
Agenție

9 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament de 3 camere, 57mp, parcare subterana ...

Chinteni

3 camere
56 mp
Etaj 1
2023
Agenție

9 luni în urmă
4

256.500 €
/ lună 45 € / mp / lună

Oportunitate de Investitie Teren Intravilan 5.7 ...

Chinteni

5.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
4

110.000 €
/ lună 154.28 € / mp / lună

Teren autorizat l duplex l 713 mp l Chinteni

Chinteni

713 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

220.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren de 2000mp, Chinteni Central, AC, utilitat ...

Chinteni

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

115 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Cel mai bun teren din Chinteni - 1775 mp

Chinteni

1.775 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

400 €
/ lună

Apartament 2 camere, 42 mp, parcare, Beta Resid ...

Chinteni

2 camere
42 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

230.000 €
/ lună 484.21 € / mp / lună

Casa Individula in Chinteni

Chinteni

4 camere
475 mp
475 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

350 €
/ lună

Dau in chirie ap. 2 cam., 350 luna

Chinteni

2 camere
42 mp
Etaj 2
2008
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

DE INCHIRIAT 3600 MP pentru Mega Image, Carrefo ...

Chinteni

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere, Beta residenc ...

Chinteni

2 camere
39 mp
Etaj 4
2022
Agenție

6 luni în urmă
5

330 €
/ lună

Apartament de Inchiriat in Beta Rezidente

Chinteni

2 camere
42 mp
Etaj 4
2022