Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren intravilan Sarulesti Gara

Sărulești

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la lac

Sărulești

4.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

84.000 €
/ lună
70.000 €
1.20 € / mp / lună

Teren Ileana - Calarasi, langa A2 (km 49)

Sărulești

70.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

295 €
/ lună

Motosapa noua

Sărulești

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 zile în urmă
8

39.900 €
/ lună 27.25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1,464 mp, Gurbanest ...

Gurbănești

La ~5km distanță

1.464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

28.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Teren intravilan 2379.35mp

Valea Presnei

La ~10km distanță

2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

23.000 €
/ lună
24.000 €
23 € / mp / lună

Vand teren Tamadau Mare

Tămădău Mare

La ~10km distanță

1.000 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
19

130.000 €
/ lună 92.86 € / mp / lună

Teren de vanzare in Tamadau Mare, jud. Calarasi ...

Tămădău Mare

La ~10km distanță

3 camere
1.400 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
4

100.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Tamadau Mare teren intravilan 5000 mp DN3

Tămădău Mare

La ~10km distanță

5.000 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

680 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere complex Plaza Ex ...

Alexandru I. Cuza

La ~10km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 9 / 11
11E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan Fundulea 83345 mp

Alexandru I. Cuza

La ~10km distanță

83.345 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

8.800 €
/ lună 12.57 € / mp / lună

Vand teren in sat Silistea jud, Calarasi, pe ma ...

Siliștea

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

17.900 €
/ lună 11.93 € / mp / lună

NOU !!! Vind Teren com. Ileana judetul Calarasi ...

Ileana

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

25.000 €
/ lună 24.98 € / mp / lună

Teren 1001 mp intravilan Fundulea pe malul lacu ...

Central, Fundulea

La ~10km distanță

1.001 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

29.400 €
/ lună 54.95 € / mp / lună

Fundulea teren intravilan 535 mp langa lac

Central, Fundulea

La ~10km distanță

535 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

28 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Central, Fundulea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

18.150 €
/ lună 18.15 € / mp / lună

Teren 1000 mp Fundulea, deschidere Autostrada A ...

Central, Fundulea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

40.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

1000m 40.000 intravilan Fundulea

Central, Fundulea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

42.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan vanzare Fundulea, Calarasi

Fundulea

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

680 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere complex Plaza Ex ...

Est, Fundulea

La ~10km distanță

2 camere
54 mp
Agenție

3 luni în urmă
2

49.950 €
/ lună 54 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Fundulea 925 mp | T ...

Central, Fundulea

La ~10km distanță

925 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

24.000 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Vand 2 hectare teren agricol

Central, Fundulea

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

37.000 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren Fundulea 1000 mp | 25 min Bucuresti | Des ...

Central, Fundulea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

55.800 €
/ lună 55.80 € / mp / lună

De vanzare teren 1240 mp

Fundulea

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

250 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Fundulea

Central, Fundulea

La ~10km distanță

3 camere
58 mp
Etaj 2
Agenție

3 zile în urmă
2

31.000 €
/ lună 26.96 € / mp / lună

Teren intravilan Fundulea 1150 mp

Central, Fundulea

La ~10km distanță

1.150 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

220.800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren 27600 mp Fundulea-Autostrada A2

Est, Fundulea

La ~10km distanță

27.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

46.000 €
/ lună 85.82 € / mp / lună

Teren Fundulea 536 mp | Imprejmuit | Utilitati ...

Central, Fundulea

La ~10km distanță

536 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

8.400 €
/ lună 0.34 € / mp / lună

DEPOZIT TEMPERATURA CONTROLATA ALUTI & VALS ...

Fundulea

La ~10km distanță

Agenție

3 zile în urmă
2

45.870 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan Fundulea 1390 mp

Central, Fundulea

La ~10km distanță

1.390 mp teren