Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
8

39.900 €
/ lună 27.25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1,464 mp, Gurbanest ...

Gurbănești

1.464 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

28.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Teren intravilan 2379.35mp

Valea Presnei

La ~5km distanță

2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

295 €
/ lună

Motosapa noua

Sărulești

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la lac

Sărulești

La ~5km distanță

4.030 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren intravilan Sarulesti Gara

Sărulești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

70.000 €
/ lună
77.000 €
1 € / mp / lună

Teren Ileana - Calarasi, langa A2 (km 49)

Sărulești

La ~5km distanță

70.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

8.800 €
/ lună 12.57 € / mp / lună

Vand teren in sat Silistea jud, Calarasi, pe ma ...

Siliștea

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Valea Argovei

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

15.500 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Teren intravilan ,sat Lunca Larga(com.Ocolis)

Lunca

La ~10km distanță

1.071 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

14.000 €
/ lună 215.38 € / mp / lună

Vand teren 896mp LEHLIU GARA - Buzoieni, Intrav ...

Buzoeni

La ~10km distanță

896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

6.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

De inchiriat: Bazin piscicol Buzoieni (jud. Cal ...

Buzoeni

La ~10km distanță

6 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

477 €
/ lună

Apartament 3 camere + loc de parcare de inchiri ...

Buzoeni

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pe malul lacului Mostistea

Ostrovu

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

280 €
/ lună

Inchiriez Vand Garsoniera mobilata bloc nou 202 ...

Lehliu

La ~15km distanță

1 camere
36 mp
Parter
2025
Agenție

3 luni în urmă
3

41.000 €
/ lună

casa de vanzare Lehliu-Sat

Lehliu

La ~15km distanță

80 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Autostrada Soarelui A2-zona industriala L ...

Lehliu

La ~15km distanță

26.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

9.300 €
/ lună
10.000 €
4.65 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu - acces DN3

Lehliu

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

39.990 €
/ lună 26.98 € / mp / lună

LOT CASA teren INTRAVILAN Lehliu Gara

Lehliu

La ~15km distanță

1.482 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100.000 €
/ lună 222.22 € / mp / lună

Teren intravilan Calarasi Lehliu Gara | ZONA CE ...

Lehliu

La ~15km distanță

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

33.000 €
/ lună 66 € / mp / lună

Teren intravilan, Lehliu Gara

Lehliu

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

20.000 €
/ lună 34.48 € / mp / lună

teren intravilan

Lehliu

La ~15km distanță

580 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

191 €
/ lună

Casa de inchiriat/ vanzare/rate

Lehliu

La ~15km distanță

2 camere
80 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

220.000 €
/ lună 54.59 € / mp / lună

Teren intravilan Lehliu Gara

Lehliu

La ~15km distanță

4.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500.000 €
/ lună 48.52 € / mp / lună

Teren Lehliu Gara | Autostrada A2 INTRAVILAN

Lehliu

La ~15km distanță

10.306 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

16.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Oportunitate ideala pentru casa langa lac si pa ...

Lehliu

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 4 ha cu deschidere la lac langa padure de ...

Lehliu

La ~15km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

43.000 €
/ lună 45.94 € / mp / lună

Teren lehliu gara vizavi de Rompetrol 936m4 imp ...

Lehliu

La ~15km distanță

936 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.719 €
/ lună 0.86 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

2.483 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Vanzare teren extravilan Lehliu

Lehliu

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

680 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere complex Plaza Ex ...

Alexandru I. Cuza

La ~15km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 9 / 11
11E