Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Azi
11

700 €
/ lună

Casa traditionala frumos amenajata - Pensiune - ...

Calbor

4 camere
150 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

1.500 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

INCIRIERE

Beclean

La ~5km distanță

40.085 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

Azi
11

700 €
/ lună

Casa traditionala frumos amenajata - Pensiune - ...

Beclean

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Hala recent renovata 300 mp de inchiriat zona I ...

Făgăraș

La ~5km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.200 €
/ lună 1,200.00 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Făgăraș

La ~5km distanță

1 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala industriala 300 mp pretabila pentru depozi ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
2

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spalatorie auto si de covoare de inchiriat Fag ...

Făgăraș

La ~5km distanță

150 mp utili
1980
Agenție

4 luni în urmă
8

280 €
/ lună

Apartament cu o camera tip studio

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 1 / 5
2010
Agenție

11 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament cu trei camere zona Negoiu Fagaras

Est, Făgăraș

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună

Casa pretabila: rezidential comercial servicii ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

14 camere
155 mp
428 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 6.45 € / mp / lună

Casa pretabila:comercial servicii rezidential C ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

155 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament 2 camere circular, 56 mp utili, etaj ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 3
1976
Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat, 50 mp utili, pa ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 4
1976
Agenție

2 luni în urmă
3

120.000 €
/ lună 5.94 € / mp / lună

Teren intravilan industrial Fagaras

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

20.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

400 €
/ lună

Apartament cu doua camere cartierul Florilor Fa ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
1970
Agenție

2 luni în urmă
7

39 €
/ lună

Apartament regim hoteler

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

3.165 €
/ lună
2.616 €
4.24 € / mp / lună

Hala indistriala optimizata pentru activitati d ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună

Casa pretabila: rezidential comercial servicii ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

14 camere
155 mp
Agenție

2 luni în urmă
15

2.200 €
/ lună

Casa de inchiriat 9 camere 5 bai prima inchirie ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

9 camere
350 mp
420 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

280 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat 25 mp utili in Fagaras ...

Făgăraș

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 1 / 1
2016
Agenție

5 luni în urmă
5

275 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1
2006
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

294 €
/ lună

inchiriez apartament 2camere

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 3
1977
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

2.332 €
/ lună
1.928 €
4.24 € / mp / lună

Spațiu industrial versatil, Platforma Upruc, Fă ...

Făgăraș

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
3

280 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat 25 mp utili in Fagaras ...

Făgăraș

La ~5km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 1 / 1
2016
Agenție

4 luni în urmă
7

380 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Brasov, ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3
1997
Agenție

2 luni în urmă
8

330 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere etaj 3 decoman ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 3 / 4
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 330 € și 350 €
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

120 mp utili
2020
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat 32mp utili in Fagaras, ...

Central, Făgăraș

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
1985
4E