Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
7

330 €
/ lună

Inchiriez apartament Tatarasi Ateneu

Recea

2 camere
45 mp
1997
Agenție

1 săptămână în urmă
8

42.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 4,200mp Dejani / Comision 0%

Recea

4.200 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Tatarasi

Recea

2 camere
35 mp
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
6

380 €
/ lună

Apartament 2 camere Tatarasi Flora la strada

Recea

2 camere
40 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
5

294 €
/ lună

Cabana de inchiriat

Dejani

La ~5km distanță

200 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

49.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren Exclusiv Pentru Investitie In Zona De Agr ...

Dejani

La ~5km distanță

2.050 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare 600 mp extravilan la 10 km de ...

Dejani

La ~5km distanță

600 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in zaona extravilanului comune ...

Dejani

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

51.510 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Tern de vanzare in extravilanul comunei Recea 6 ...

Dejani

La ~5km distanță

6.868 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren 600 mp utili in extravilanul satului Gura ...

Dejani

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

4.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 600 mp cu vedere la ...

Dejani

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

7.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 1000 mp pretab ...

Dejani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

185.000 €
/ lună 8.12 € / mp / lună

Teren de vanzare in satul de vacanta Dejani

Dejani

La ~5km distanță

22.790 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

7.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren extravilan 1000 mp zona Gura Vaii priveli ...

Dejani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

48.000 €
/ lună
57.000 €
15 € / mp / lună

Teren de vanzare la satul de vacanta Dejani

Dejani

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună

Inchiriere apartament

Iași

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună

Inchirieri Apartamente

Iași

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
50 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

550 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere de inchiriat Roya ...

Iași

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

60.000 €
/ lună 119.76 € / mp / lună

Proprietar, vand teren ideal casa-Bucium, Iasi

Iași

La ~5km distanță

501 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

28.900 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren intravilan Sasciori, com. Recea, Brasov

Săvăstreni

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

20.900 €
/ lună 15.37 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 1360 mp la poalele ...

Lisa

La ~5km distanță

1.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

26.000 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Vand teren Valea Sebesului

Sebeș

La ~10km distanță

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

11 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Valea Sebesului ,Harseni ,Fagaras .

Sebeș

La ~10km distanță

6.144 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
13

1.200 €
/ lună

Casa de Inchiriat la 3 km de Fagaras utili incl ...

Ileni

La ~10km distanță

4 camere
160 mp
600 mp teren
2010
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

14.550.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vanzare teren industrial

Hurez

La ~10km distanță

485.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.400.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vanzare teren industrial 3-5 ha zona industrial ...

Hurez

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extarvilan sat Hurez , 4200mp

Hurez

La ~10km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 5000mp FAGARAS Soseaua Hurezul ...

Hurez

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

30.000 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Teren de vanzare 3000mp in Sambata de Sus, jud. ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

3.003 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

50.000 €
/ lună 166.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Sambata de Sus +4 A ...

Sâmbăta de Sus

La ~10km distanță

300 mp teren