Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 zile în urmă
13

1.200 €
/ lună

Casa de Inchiriat la 3 km de Fagaras utili incl ...

Ileni

4 camere
160 mp
600 mp teren
2010

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
1

1.400.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vanzare teren industrial 3-5 ha zona industrial ...

Hurez

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extarvilan sat Hurez , 4200mp

Hurez

La ~5km distanță

4.200 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

14.550.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Vanzare teren industrial

Hurez

La ~5km distanță

485.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 5000mp FAGARAS Soseaua Hurezul ...

Hurez

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

28.900 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren intravilan Sasciori, com. Recea, Brasov

Săvăstreni

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
13

1.200 €
/ lună

Casa de Inchiriat la 3 km de Fagaras utili incl ...

Mândra

La ~5km distanță

4 camere
160 mp
600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună

Inchirieri Apartamente

Iași

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
50 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

60.000 €
/ lună 119.76 € / mp / lună

Proprietar, vand teren ideal casa-Bucium, Iasi

Iași

La ~5km distanță

501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

400 €
/ lună

Inchiriere apartament

Iași

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

550 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere de inchiriat Roya ...

Iași

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

294 €
/ lună

inchiriez apartament 2camere

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 3
1977
Agenție

4 luni în urmă
7

380 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.200 €
/ lună 1,200.00 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Făgăraș

La ~10km distanță

1 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriere 2 camere complet mobil ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1980
Agenție

Mai mult de un an
7

250 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu birouri pretabil pentru afacerea ta Bul ...

Făgăraș

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Parter
1980
Agenție

7 luni în urmă
3

200 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ideal pentru afacerea ta 23 ...

Făgăraș

La ~10km distanță

23 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună

Inchiriez casa Fagaras

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

3 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

350 €
/ lună

Apartament Str Campului

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

3 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

2 luni în urmă
3

120.000 €
/ lună 5.94 € / mp / lună

Teren intravilan industrial Fagaras

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

20.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

2.616 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala indistriala optimizata pentru activitati d ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

747,6 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament cu doua camere 1 Decembrie Fagaras

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Parter / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

13.990 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Teren Intravilan 1440 mp cu toate utilitatile Z ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

1.440 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

37.800 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan 540 mp zona Livezi cu vedere s ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

540 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

39 €
/ lună

Apartament regim hoteler

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
17

3.165 €
/ lună
2.616 €
4.24 € / mp / lună

Hala indistriala optimizata pentru activitati d ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
1

37.000 €
/ lună 74 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 500 mp zona Veteran ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

400 €
/ lună

Apartament in casa in zona centrala Fagaras

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Parter
1970
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Făgăraș

La ~10km distanță

120 mp utili
1E
2020
Agenție

1 lună în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp pretabil Service Auto c ...

Central, Făgăraș

La ~10km distanță

120 mp utili
1E