Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

0 €
/ lună

terenuri de vanzare Stanca - Stefanesti - Botos ...

Stanca

11.853 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

700 €
/ lună
750 €

Apartament cu 3 camere de inchiriat

Victoria

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren agricol extravilan la limita cu intr ...

Însurăței

La ~15km distanță

150.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez teren oportunitate investi?ie energet ...

Central, Însurăței

La ~15km distanță

20.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

11.933 €
/ lună 4.97 € / mp / lună

Teren Insuratei, ID: R3062208

Central, Însurăței

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
5

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat Insura?ei, jude?ul Braila

Central, Însurăței

La ~15km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 4000m2- In centru - Deschidere ...

Frecăței

La ~25km distanță

4.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
7

950.000 €
/ lună 33.93 € / mp / lună

Teren intravilan Harsova

Hârșova

La ~25km distanță

28.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20.000 €
/ lună 49.38 € / mp / lună

Teren intravilan 400 mp pretabil garaje, parcar ...

Hârșova

La ~25km distanță

405 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

1 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hale Productie/Depozitare de inchiriat pentru d ...

Hârșova

La ~25km distanță

1 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

85.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan Harsova

Hârșova

La ~25km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

25 €
/ lună 0.46 € / mp / lună

spatiu comercial de vanzare

Hârșova

La ~25km distanță

54 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

37.000 €
/ lună
38.000 €
9.73 € / mp / lună

Teren pretabil Investitie in Comuna Daieni Brat ...

Dăeni

La ~25km distanță

3.802 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan +casa

Unirea

La ~25km distanță

1 camere
3.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

43.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 4.300 mp Comuna Uni ...

Unirea

La ~25km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

27.458 €
/ lună 6.53 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Unirea

La ~25km distanță

4.203 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

1.300 €
/ lună 3.61 € / mp / lună

spatiu comercial

Frecăței

La ~25km distanță

360 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

400 €
/ lună 4.21 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Țăndărei

La ~30km distanță

95 mp utili
95 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

285.000 €
/ lună 380 € / mp / lună

Vand hala + birouri

Central, Țăndărei

La ~30km distanță

750 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

353 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere

Central, Țăndărei

La ~30km distanță

3 camere
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
4

199.000 €
/ lună
185.000 €
24.88 € / mp / lună

Teren intravilan 8000 mp

Central, Țăndărei

La ~30km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

589 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 62 mp, renovat, Tandarei centr ...

Central, Țăndărei

La ~30km distanță

62 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 66000 mp in Tandarei Ialomita ...

Central, Țăndărei

La ~30km distanță

24.500 mp teren