Teren intravilan de vanzare Targsor, zona Zalhana

80.000 € / lună
17.56 € / mp / lună

Piatra, Judeţul Bistriţa Năsăud

Suprafață teren:
4.555 mp

Descriere spațiu comercial

Blitz va ofera spre vanzare teren intravilan situat in Targsor, zona Zalhana, cu o suprafata totala de 4.555 mp. Detalii teren: >Deschidere: 16,50 ml >Lungime: 276 ml >Suprafata: 4.555 mp >Apa, gaze si electricitate la hotar Terenul are acces facil si este potrivit pentru investitie, dezvoltare rezidentiala sau activitati comerciale.Pentru mai multe detalii sau vizionare, va rog sa ne contactati. Cod oferta / ID BLITZ: P167085
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 29 Aprilie 2026 ID anunț: 1528144

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1284 m
restaurants
Pensiunea Sisi-Zalhana
Restaurante aprox. 1305 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1387 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Viișoara
85.000 € / lună
Bistrița, Viișoara
1.000 mp teren
Spațiu comercial, în Viișoara
85.000 € / lună
Bistrița, Viișoara
1.000 mp teren
1E
Spațiu comercial, în Central
72.000 € / lună
Bistrița, Central
1.200 mp teren
Spațiu comercial, în Șieu
77.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Șieu
7.300 mp teren
Spațiu comercial, în Sărata
72.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Sărata
2.400 mp teren
Spațiu comercial, în Central
82.500 € / lună
Bistrița, Central
1.100 mp teren
Spațiu comercial, în Central
86.000 € / lună
Bistrița, Central
867 mp teren
Spațiu comercial, în Colibița
76.000 € / lună
Județul Bistrița Năsăud, Colibița
1.001 mp teren
Spațiu comercial, în Central
85.000 € / lună
Bistrița, Central
77 mp teren