Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

98 €
/ lună

Inchiriez Cabana BAILE FIGA

Figa

3 camere

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

19 €
/ lună

Cabana Baile Figa ( majorate , chefuri, burlaci ...

Agrișu de Sus

La ~5km distanță

4 camere
300 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

25.624 €
/ lună 6.31 € / mp / lună
25.840 €

Teren intravilan - 2 parcele - 4.062 mp, Beclea ...

Central, Beclean

La ~5km distanță

4.062 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Teren 2.800 mp cu acces la rau si utilitati la ...

Central, Beclean

La ~5km distanță

2.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

53.000 €
/ lună 24.58 € / mp / lună

Teren de vanzare in Beclenut

Central, Beclean

La ~5km distanță

2.156 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

233 €
/ lună

inchiriez ap situat in orasul Beclan strada ale ...

Central, Beclean

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
2000
Agenție

1 lună în urmă
7

54.000 €
/ lună 65.06 € / mp / lună

Exclusivitate! Teren intravilan + constructie c ...

Central, Beclean

La ~5km distanță

830 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
4

13.900 €
/ lună 3.91 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 35 de ari, zon ...

Central, Beclean

La ~5km distanță

3.551 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

49.900 €
/ lună 9.98 € / mp / lună

Cabana + teren intravilan, 50 ari, oras Beclean

Central, Beclean

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

48.000 €
/ lună 80.94 € / mp / lună

Teren zona rezidentiala

Central, Beclean

La ~5km distanță

593 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

34.000 €
/ lună 48.57 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Orasul Beclean

Central, Beclean

La ~5km distanță

700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

79.900 €
/ lună 49.94 € / mp / lună

Teren intravilan, 16 ari, parcelabil, oras Becl ...

Central, Beclean

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

200 €
/ lună 2 € / mp / lună

De inchiriat magazin alimentar, central 100 mp, ...

Șintereag

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
3

104.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren in Sintereag, 1.3 hectare

Șintereag

La ~10km distanță

13.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

225.000 €
/ lună 7.76 € / mp / lună

Teren 3ha extravilan

Șintereag

La ~10km distanță

29.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

155.000 €
/ lună 8.16 € / mp / lună

Teren 19000 MP deschidere DN 17

Șintereag

La ~10km distanță

19.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 155,000 € și 165.000 €
Agenție

1 lună în urmă
1

57.000 €
/ lună 78.73 € / mp / lună

Teren intravilan,parcelat,pregatit de construit ...

Coldău

La ~10km distanță

724 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

39.000 €
/ lună 9.51 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare deschidere mare la ...

Coldău

La ~10km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.100 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vand teren Beclean,Coldau ,B-N

Coldău

La ~10km distanță

14.501 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

1.750 €
/ lună 0.56 € / mp / lună

Teren intravilan Coldau la drumul european

Coldău

La ~10km distanță

3.129 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan zona Chirales

Chiraleș

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

400 €
/ lună 0.11 € / mp / lună

Vand 35 ari teren extravilan cu acces din drum ...

Chintelnic

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

35.000 €
/ lună 12.07 € / mp / lună

Teren intravilan 29 ari in com Sieu Magherus

Chintelnic

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

255 €
/ lună

inchiriez apartament cu 2 camere

Mogoșeni

La ~10km distanță

2 camere
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
6

35.000 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Afacere la Cheie: Plantatie Afine BIO 1.93 Ha P ...

Tăure

La ~10km distanță

Agenție

1 săptămână în urmă
4

6.900 €
/ lună 8.12 € / mp / lună

Teren extravilan,850 mp,ideal de cabana,zona Bl ...

Blăjenii de Jos

La ~10km distanță

850 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

200 €
/ lună 2 € / mp / lună

De inchiriat magazin alimentar, central 100 mp, ...

Caila

La ~10km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

1.600 €
/ lună 1.33 € / mp / lună

Teren pentru case in Arcalia

Arcalia

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

150 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

inchiriez spatiu de depozitare sau birou

Florești

La ~15km distanță

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

236 €
/ lună 1.64 € / mp / lună

Cabana de inchiriat

Piatra

La ~15km distanță

144 mp utili