Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

34.912 €
/ lună 16 € / mp / lună

Vand teren in Sisterea, com. Cetariu, langa dru ...

Șișterea

2.182 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
9

29.800 €
/ lună 19.87 € / mp / lună

Teren intravilan Cetariu 1500 mp

Cetariu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

29.184 €
/ lună 24 € / mp / lună

Parcele de vanzare in Cetariu,9 km de Oradea cu ...

Cetariu

La ~5km distanță

1.216 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
7

54.000 €
/ lună 51.43 € / mp / lună

Teren cu fundatie si pivnita, Cetariu, Bihor,Ga ...

Cetariu

La ~5km distanță

1.050 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

8.500 €
/ lună 3.77 € / mp / lună

Teren in Cetariu,langa lac,14 km de Oradea Gami ...

Cetariu

La ~5km distanță

2.252 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

128.000 €
/ lună
134.140 €
19.08 € / mp / lună

Teren panoramic superb pentru vila premium 6700 ...

Cetariu

La ~5km distanță

6.707 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

26 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Cetariu

Cetariu

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

51.000 €
/ lună 24.09 € / mp / lună

RECO. Teren intravilan de vanzare in Cetariu

Cetariu

La ~5km distanță

2.117 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

34.900 €
/ lună 17.72 € / mp / lună

teren cu utilitati panoramic

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

1.970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

35.000 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan 4980 mp in Uileacu de Mun ...

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

4.980 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

16.800 €
/ lună 2.02 € / mp / lună

Teren 8300 mp Extravilan Uileacu de Munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

8.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

85.000 €
/ lună 12.33 € / mp / lună

RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

6.895 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

50.000 €
/ lună 11.69 € / mp / lună

RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

4.278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

28.500 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Teren de vanzare 1890 mp in Husasau de Cris Bih ...

Husasău de Criș

La ~10km distanță

1.890 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

450 €
/ lună

Dau casa in chirie

Husasău de Criș

La ~10km distanță

3 camere
250 mp
1.520 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

34.900 €
/ lună 2.68 € / mp / lună

RECO Teren in Burzuc 13 041mp

Burzuc

La ~10km distanță

13.041 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună
30.000 €
8.33 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Salard - DN19 - Dub ...

Sălard

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

27.000 €
/ lună 22.77 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1,186mp Ineu -Strad ...

Ineu

La ~10km distanță

1.186 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Hala de inchiriat – Ineu, judetul Bihor – 1.300 ...

Ineu

La ~10km distanță

550 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

80.000 €
/ lună 1,481.48 € / mp / lună

RECO , Spatiu comercial, Ineu,Bihor

Ineu

La ~10km distanță

54 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

65.800 €
/ lună 58.28 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Oradea, zona Dealur ...

Paleu

La ~10km distanță

1.129 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

125.000 €
/ lună 38.94 € / mp / lună

Teren intravilan in apropiere de padure, Paleu, ...

Paleu

La ~10km distanță

3.210 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

173.500 €
/ lună 32.70 € / mp / lună

RECO Teren Intravilan 5305mp Paleu

Paleu

La ~10km distanță

5.305 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

48.500 €
/ lună 54.74 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Teren Intravilan Lac Paleu, 886 mp ...

Paleu

La ~10km distanță

886 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

150.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Vand teren 2000 mp Paleu

Paleu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

30.500 €
/ lună 47.14 € / mp / lună

Teren intravilan,dublu front,Paleu,Oradea,Bihor

Paleu

La ~10km distanță

647 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

32.900 €
/ lună
39.000 €
54.83 € / mp / lună

Teren Paleu, intre case, 600 mp, utilitati

Paleu

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

48.500 €
/ lună
48.900 €
97.39 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Oncea, str. Prunilor

Paleu

La ~10km distanță

498 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

37.000 €
/ lună 61.67 € / mp / lună

RECO Teren Saldabagiu de Munte, la 5 minute de ...

Paleu

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

169.900 €
/ lună 121.79 € / mp / lună

Teren Intravilan | 1395 Mp | Zona Calea Bihorul ...

Paleu

La ~10km distanță

1.395 mp teren