Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 1
Agenție

3 luni în urmă
7

2.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala pentru depozitare,de inchiriat,2 minute de ...

Sântion

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

1.190.000 €
/ lună 26.05 € / mp / lună

Sapient | Teren intravilan in zona DEx16/Calea ...

Sântion

45.681 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

285.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 5,700mp Santion / None

Sântion

5.700 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

51.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 3400mp de vanzare la Santion

Sântion

3.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

178.900 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Teren extravilan Oradea langa autostrada Bors

Sântion

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

55 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez/ vand 10.000 mp de teren balastat .

Sântion

10.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

169.800 €
/ lună 45.04 € / mp / lună

Teren industrial Santion 3770 mp

Sântion

3.770 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
2

371.800 €
/ lună 44.95 € / mp / lună

Teren industrial Santion 8271 mp

Sântion

8.271 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

45.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren extravilan 3000mp de vanzare la Santion

Sântion

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

2.100 €
/ lună 4.20 € / mp / lună

Hala pentru depozitare cu 2 rampe, Parcul Indus ...

Borș

La ~5km distanță

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,100 € și 2.400 €
Agenție

11 luni în urmă
2

2.500 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Teren intravilan, 8000 mp de inchiriat, Calea B ...

Borș

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
20

345.000 €
/ lună 5.42 € / mp / lună

Balta de Pescuit | Cabana din Busteni | Teren 6 ...

Borș

La ~5km distanță

63.700 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
1

90.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan in Santion ,3000 mp

Borș

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
20

15.500 €
/ lună 4.05 € / mp / lună

Hala industriala de 4.155 mp Calea Bor?ului

Borș

La ~5km distanță

3.825 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

327.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren industrial de vanzare 13100 mp, Bors, Bih ...

Borș

La ~5km distanță

13.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

56.800 €
/ lună 17.53 € / mp / lună

Teren intravilan in Bors

Borș

La ~5km distanță

3.241 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

1.164.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren 19,400mp Oradea / Calea Borsului/zona Com ...

Borș

La ~5km distanță

19.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
5

2.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spațiu logistic flexibil, 500-1 500 mp. Comisio ...

Borș

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
18

9.998 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

PROPRIETATE INVESTIȚIONALĂ PREMIUM – HOTEL OPER ...

Borș

La ~5km distanță

1.945 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

2.875 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala industriala depozitare sos Borsului, Bors

Borș

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
3

6.348 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala industriala cu pod rulant, Parc Industrial ...

Borș

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
3

99.000 €
/ lună 72.47 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1,366mp Bors / Sose ...

Borș

La ~5km distanță

1.366 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
20

5.750 €
/ lună 3.21 € / mp / lună

Hala industriala P+E Zona Industriala Bors

Borș

La ~5km distanță

1.790 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala/depozit de inchiriat cu o suprafa?a de 150 ...

Borș

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

363 €
/ lună 5.19 € / mp / lună

Hala de inchiriat, 70 mp, acces facil

Borș

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

28.700 €
/ lună 26.07 € / mp / lună

Teren intravilan,dublu front stradal,,Bors,Orad ...

Borș

La ~5km distanță

1.101 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 14.87 € / mp / lună

Teren industrial,Puz aprobat,P. Industrial Bors ...

Borș

La ~5km distanță

2.690 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

792.500 €
/ lună 44.99 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare- Bors

Borș

La ~5km distanță

17.615 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
16

3.990 €
/ lună 1.90 € / mp / lună

HOTEL DE INCHIRIAT CU 14 CAMERE SI PARCARE BORS ...

Borș

La ~5km distanță

2.100 mp utili
2E
1990
Agenție

1 lună în urmă
3

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala de inchiriat, Parcul Industrial Bors , Bih ...

Borș

La ~5km distanță