Proprietăți unice: 9
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

230 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Palota

1 camere
23 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
8

2.178 €
/ lună
1.800 €
0.54 € / mp / lună

PLATFORMA INDUSTRIALA DE INCHIRIAT

Palota

Agenție

4 luni în urmă
10

13.686 €
/ lună 2.71 € / mp / lună

De închiriat -2 hale industriale, 5.050 mp util ...

Palota

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

34.000 €
/ lună 60.18 € / mp / lună

Teren pentru casa Santandrei

Palota

565 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

28.500 €
/ lună 57 € / mp / lună

RECO teren de vanzare in Palota

Palota

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

19.500 €
/ lună 7.80 € / mp / lună

RECO Teren extravilan 2500mp in Palota

Palota

2.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

24.900 €
/ lună 49.80 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare la 8 km de Oradea, ...

Palota

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

35.500 €
/ lună 71 € / mp / lună

Teren de vanzare Santandrei

Palota

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

725.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare 29.000 mp ideal pentru parcela ...

Palota

29.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spatiu de inchiriat

Sântandrei

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

250 €
/ lună 20.83 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat | Zona Lotus | Or ...

Sântandrei

La ~5km distanță

12 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

330 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 2 camere, Prima Nufarul ...

Sântandrei

La ~5km distanță

2 camere
47 mp

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

98 €
/ lună

Inchiriez apartament cu curte

Sântandrei

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

38.800 €
/ lună 70.16 € / mp / lună

Parcela de vanzare Santandrei, toate utilitatil ...

Sântandrei

La ~5km distanță

553 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

390 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Santandr ...

Sântandrei

La ~5km distanță

3 camere
69 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
5

2.500 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Teren comercial - West Market

Sântandrei

La ~5km distanță

2.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

42.500 €
/ lună 79.74 € / mp / lună

Teren intravilan

Sântandrei

La ~5km distanță

533 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

699 €
/ lună

Casa de inchiriat cu garaj in Santandrei, Bihor

Sântandrei

La ~5km distanță

4 camere
120 mp
200 mp teren
2007
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

495 €
/ lună

NECTORA IMOB-Apartament 2 camere, Prima Onestil ...

Sântandrei

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

39.990 €
/ lună 49.99 € / mp / lună

Teren Intravilan | De Vanzare | Osorhei

Sântandrei

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 96.77 € / mp / lună

Vant teren intravilan Santandrei str dorului

Sântandrei

La ~5km distanță

465 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez gars Iosia

Sântandrei

La ~5km distanță

24 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

43.000 €
/ lună 86 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 500 mp Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

40.500 €
/ lună 80.20 € / mp / lună

Antony Estate | Teren Intravilan de vanzare- Sa ...

Sântandrei

La ~5km distanță

505 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

47.775 €
/ lună 91 € / mp / lună

RECO Teren intravilan Santandrei

Sântandrei

La ~5km distanță

525 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

600 €
/ lună 24 € / mp / lună

NECTORA IMOB-Spatiu Comercial Blvd. Nufarului, ...

Sântandrei

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
22

1.000 €
/ lună

RECO Casa 3 camere Santandrei de închiriat

Sântandrei

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
540 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

126.000 €
/ lună 92.17 € / mp / lună

Teren 1,367mp Santandrei / Strada Biserici

Sântandrei

La ~5km distanță

1.367 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

125.000 €
/ lună 120.19 € / mp / lună

Teren cu PUZ pt cladire de apartamente in Santa ...

Sântandrei

La ~5km distanță

1.040 mp teren
1E
Agenție

2 luni în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament la casa de inchiriat cu 3 camere in ...

Sântandrei

La ~5km distanță

3 camere
90 mp