Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

1 lună în urmă
4

18.600 €
/ lună 2.38 € / mp / lună

RECO teren Ghenetea 7800mp

Ghenetea

La ~5km distanță

7.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

24.800 €
/ lună 2.28 € / mp / lună

RECO teren Ghenetea

Ghenetea

La ~5km distanță

10.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

359.990 €
/ lună 18.00 € / mp / lună

Teren intravilan 2 hectare in Padureni oportuni ...

Pădureni

La ~5km distanță

20.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
3

90.000 €
/ lună 33.96 € / mp / lună

Teren intravilan investitie Padureni, 2 frontur ...

Pădureni

La ~5km distanță

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

27.000 €
/ lună 66.83 € / mp / lună

Teren de vanzare Padureni, langa Timisoara

Pădureni

La ~5km distanță

404 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren amenajat vis-a-vis de Metro Ia ...

Pădureni

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

133.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren soseaua Stefan cel Mare

Pădureni

La ~5km distanță

1.330 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

23.000 €
/ lună 2.30 € / mp / lună

RECO teren Viisoara

Viișoara

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

65 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Parcele teren pentru proiecte Miroslava / Valea ...

Pădureni

La ~5km distanță

1.500 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

250.000 €
/ lună 115.74 € / mp / lună

Teren intravilan 2.160 mp - Zeelandia/Turbolide ...

Pădureni

La ~5km distanță

2.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

65 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Parcela 2637 mp Miroslava (Valea Lupului - Dede ...

Pădureni

La ~5km distanță

2.637 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 65 € și 80 €
Agenție

4 luni în urmă
3

152.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan, 3800 mp, parcelabil, comuna C ...

Pădureni

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

209.000 €
/ lună 18.02 € / mp / lună

Teren intravilan 11600mp,drum asfaltat, situat ...

Pădureni

La ~5km distanță

11.597 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriem spatiu

Pădureni

La ~5km distanță

3.500 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
16

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Marghita

La ~10km distanță

120 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

820 €
/ lună 6.83 € / mp / lună

Spatiu comercia,central Marghita,Bihor

Central, Marghita

La ~10km distanță

120 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

240 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 2 camere, Marghita

Marghita

La ~10km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 2
1990
Agenție

Mai mult de un an
8

250 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere in Marghita

Marghita

La ~10km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 3
1975
Agenție

5 luni în urmă
3

250 €
/ lună

Apartament cu o camera

Central, Marghita

La ~10km distanță

1 camere
35 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

140.000 €
/ lună
150.000 €
70 € / mp / lună

Vand teren intravilan, pe strada Padurii, zona ...

Central, Marghita

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Marghita

La ~10km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
19

7.200 €
/ lună

Hala de inchiriat in Marghita pentru productie ...

Marghita

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

60.000 €
/ lună 1,200.00 € / mp / lună

De vanzare spatiu comercial ultracentral 50 mp ...

Ultracentral, Marghita

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

350 €
/ lună
400 €

Vind sau dau in chirie ap cu 3 camere!

Central, Marghita

La ~10km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

200 €
/ lună

Apartament cu o camera de inchiriat

Central, Marghita

La ~10km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 4
1978
Agenție

1 lună în urmă
12

250 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat

Central, Marghita

La ~10km distanță

2 camere
36 mp
1976
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

200 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Marghita

La ~10km distanță

2 camere
Etaj 3
Agenție

Mai mult de un an
7

40.000 €
/ lună 30.77 € / mp / lună

RECO Teren intravilan Marghita

Central, Marghita

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

181 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Marghita

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

30.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Loc de casa Marghita

Central, Marghita

La ~10km distanță

750 mp teren