Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

450 €
/ lună

Dau casa in chirie

Husasău de Criș

3 camere
250 mp
1.520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

28.500 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Teren de vanzare 1890 mp in Husasau de Cris Bih ...

Husasău de Criș

1.890 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

80.000 €
/ lună 1,481.48 € / mp / lună

RECO , Spatiu comercial, Ineu,Bihor

Ineu

La ~5km distanță

54 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

27.000 €
/ lună 22.77 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan 1,186mp Ineu -Strad ...

Ineu

La ~5km distanță

1.186 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Hala de inchiriat – Ineu, judetul Bihor – 1.300 ...

Ineu

La ~5km distanță

550 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
6

114.800 €
/ lună 19.95 € / mp / lună

Teren intravilan industrial Osorhei

Fughiu

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

121.800 €
/ lună 21.16 € / mp / lună

Teren intravilan in Fughiu, zona Mini Paradis

Fughiu

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

19.800 €
/ lună 26.05 € / mp / lună

RECO Teren intravilan de investitie 760 mp in F ...

Fughiu

La ~5km distanță

760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
11

23.500 €
/ lună 47 € / mp / lună

Parcele/loc casa 500mp/casa in stadiu de proiec ...

Fughiu

La ~5km distanță

1 camere
500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

60.800 €
/ lună 21.13 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei | 2878mp

Fughiu

La ~5km distanță

2.878 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

174.800 €
/ lună 26.31 € / mp / lună

Teren intravilan Osorhei langa centura

Fughiu

La ~5km distanță

6.643 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

36.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

RECO Teren intravilan pentru loc de casa 810 mp ...

Fughiu

La ~5km distanță

810 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

14.500 €
/ lună 27.88 € / mp / lună

Teren Intravilan Parcelat! Parcela 520 mp. X 15 ...

Fughiu

La ~5km distanță

520 mp teren
Agenție

Ieri
1

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

teren intravilan, Fughiu

Fughiu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

3 parcele teren Fughiu 500 mp langa lac 10 min ...

Fughiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

23.800 €
/ lună 47.60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Osorhei, zona Mini ...

Fughiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

85.000 €
/ lună 12.33 € / mp / lună

RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

6.895 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

16.800 €
/ lună 2.02 € / mp / lună

Teren 8300 mp Extravilan Uileacu de Munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

8.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

35.000 €
/ lună 7.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan 4980 mp in Uileacu de Mun ...

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

4.980 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

50.000 €
/ lună 11.69 € / mp / lună

RECO . Teren extravilan . Uileacul de munte

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

4.278 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

34.900 €
/ lună 17.72 € / mp / lună

teren cu utilitati panoramic

Uileacu de Munte

La ~5km distanță

1.970 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

22.000 €
/ lună 44 € / mp / lună

Vand parcele teren intravilan Alparea

Alparea

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

399.000 €
/ lună 399 € / mp / lună

Teren de vanzarea in ALPAREA

Alparea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

85.000 €
/ lună 22.37 € / mp / lună

Teren intravilan 3800 mp Alparea langa padure

Alparea

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

59.900 €
/ lună 43.50 € / mp / lună

RECO Teren intravilan cu toate utilitatile, Zon ...

Alparea

La ~5km distanță

1.377 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

220.000 €
/ lună 14.33 € / mp / lună

Teren intravilan Alparea

Alparea

La ~5km distanță

15.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Reco Teren intravilan in Alparea, aproape de dr ...

Alparea

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

66.000 €
/ lună 26.94 € / mp / lună

Teren intravilan zona Gheorghe Doja

Săldăbagiu de Munte

La ~5km distanță

2.450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

29.999 €
/ lună 99.01 € / mp / lună

Teren la asfalt Oradea

Săldăbagiu de Munte

La ~5km distanță

303 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

33.000 €
/ lună
35.000 €
66 € / mp / lună

Teren 500 mp Paleu | AVIZ constructie, utilitat ...

Săldăbagiu de Munte

La ~5km distanță

500 mp teren