Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

286 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu doua camere

Parava

2 camere
53 mp
Etaj 2
2010

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

18.600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

2480 mp, teren intravilan comuna Parava, sat Dr ...

Drăgușani

La ~5km distanță

2.480 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

295 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat | Zona Tic-Tac

Răcăciuni

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Parter
Agenție

Mai mult de un an
5

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial Racaciuni, central, vad bun, r ...

Răcăciuni

La ~5km distanță

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

20 €
/ lună

Apartament zona centrala regim hotelier Bacau

Răcăciuni

La ~5km distanță

2 camere
73 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

21.000 €
/ lună 21.94 € / mp / lună

Teren intravilan si HALA

Răcăciuni

La ~5km distanță

957 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Mioritei Bacau

Pâncești

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 6
1972
Agenție

2 luni în urmă
19

60.900 €
/ lună
61.000 €
12.22 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Pancesti (Sascut)

Pâncești

La ~5km distanță

4.985 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
20

4.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Nicolae Balcescu, Cladire D+P+E+M, 1.200 mp

Valea Seacă

La ~10km distanță

1.000 mp utili
4E
Agenție

8 luni în urmă
13

800 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala de inchiriat, Sat Valea Seaca, Com. N. Bal ...

Valea Seacă

La ~10km distanță

240 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

1.200.000 €
/ lună 480 € / mp / lună

Complex turistic si ferma piscicola ~ Caiuti ~ ...

Boiștea

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat la DN2 E85 in Sascut, judetu ...

Sascut

La ~15km distanță

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

3.072 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Teren Intravilan Sascut Bacau

Sascut

La ~15km distanță

1.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

96 €
/ lună

Gospodarie de inchiriat la tara, comuna Huruies ...

Fundoaia

La ~15km distanță

3 camere
100 mp
1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Casa la Gioseni

Gioseni

La ~15km distanță

200 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

164.900 €
/ lună 16.49 € / mp / lună

Teren De Vanzare Intravilan In Zona Industriala ...

Rădeana

La ~15km distanță

3 camere
10.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

3.800 €
/ lună 1.41 € / mp / lună

Teren extravilan - Padure de vanzare in Beresti ...

Berești

La ~15km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Beresti Tazlau

Berești

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

9.500 €
/ lună
12.500 €
16.38 € / mp / lună

Vand teren de casa 9 500 euro negociabil

Berești

La ~15km distanță

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

inchiriez hala 250 mp 3 usi 5m inaltime

Berești

La ~15km distanță

250 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
18

169.900 €
/ lună 2.95 € / mp / lună

Teren Platou Premium, 57.662 mp, Deschidere Gen ...

Popeni

La ~15km distanță

57.662 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

265.000 €
/ lună 40.15 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Faraoani jud. Bacau ...

Faraoani

La ~15km distanță

6.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

400 €
/ lună

Mall, Primul CHIRIAS , totul NOU, cod CE1478!

Ștefan cel Mare

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
1981
Agenție

1 săptămână în urmă
19

780 €
/ lună 9.18 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 93 mp, str. Stefa ...

Ștefan cel Mare

La ~15km distanță

85 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
9

650 €
/ lună

Apartament premium cu 2 camere de inchiriat |Ar ...

Ștefan cel Mare

La ~15km distanță

2 camere
59,6 mp
2020
8E
Agenție

1 lună în urmă
7

27.800 €
/ lună 3.99 € / mp / lună

Teren intravilan/extravilan, Strada Rasaritului ...

Găiceana

La ~15km distanță

6.972 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriez casa Sat Banca jud.Bacau

Dealu Morii

La ~20km distanță

80 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

250 €
/ lună

Inchiriez casa Sat/Banca

Dealu Morii

La ~20km distanță

3 camere
80 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

250 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere

Central, Onești

La ~20km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

59 €
/ lună

Regim hotelier DE LUX One?ti Ultracentral

Onești

La ~20km distanță

2 camere
72 mp