Proprietăți unice: 260
Proprietari: 103
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

59 €
/ lună

Garsoniera regim hotelier

Central, Bacău

1 camere
40 mp
Etaj 10
1890
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

20 €
/ lună

inchiriez o camera

Central, Bacău

1 camere
20 mp
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

1.079 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Oportunitate investi?ie depozite Bacau Magura

Central, Bacău

700 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

289 €
/ lună

Inchiriez garsoniera zona Mall Bc

Central, Bacău

1 camere
38 mp
Etaj 3
1986
Agenție

6 luni în urmă
5

31 €
/ lună

Cazare in regim hotelier garsoniera apartament

Central, Bacău

2 camere
40 mp
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

200 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Bacău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
11

294 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Bacău

2 camere
57 mp
Etaj 7
2000
Agenție

7 luni în urmă
9

612 €
/ lună 9 € / mp / lună

Birou CENTRAL 136 mp

Central, Bacău

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Bacău

3 camere
65 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Bacău

2 camere
48 mp
Etaj 1
1963
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

750 €
/ lună

Casa ultracentrala de inchiriat 750 125mp ideal ...

Central, Bacău

3 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

230 €
/ lună

vand apartament decomandat 2 camere etaj 1

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

157 €
/ lună 10.47 € / mp / lună

Salon infrumuse?are

Central, Bacău

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

300 €
/ lună

proprietar inchiriez apartament cu doua camere ...

Central, Bacău

3 camere
54 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

196 €
/ lună

inchirez camera cu bucatarie inclusa disponibil ...

Central, Bacău

1 camere
20 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

982 €
/ lună 54.56 € / mp / lună

Garaj cu teren in proprietate De Vanzare zona c ...

Central, Bacău

18 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

399 €
/ lună

inchiriez ap 2 sau 3camere decomandat

Central, Bacău

3 camere
83 mp
Etaj 1
1990
Agenție

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

INCHIRIEZ spatiu la demisol 70 m., str., Nicola ...

Central, Bacău

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

1.200 €
/ lună 17.65 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial 68 mp Policlinica ...

Central, Bacău

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.500 €
/ lună 2.94 € / mp / lună

Inchiriez Spa?iu Comercial Birouri - Zona Centr ...

Central, Bacău

510 mp utili