Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
7

800 €
/ lună

Casa Stefanesti Arges

Valea Mare-Podgoria

4 camere
140 mp
400 mp teren
2015

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren Maracineni

Mărăcineni

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

230 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Mărăcineni

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
1989
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

157 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Pamant de inchiriat

Mărăcineni

La ~5km distanță

1.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
3

129.990 €
/ lună 17.23 € / mp / lună

Teren intravilan 7.545 mp in ideal rezidential ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

7.545 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament, central!

Mărăcineni

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

4 luni în urmă
9

2.300.000 €
/ lună 26.65 € / mp / lună

Teren intravilan Micesti DN 73

Mărăcineni

La ~5km distanță

86.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

138 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren 1.163 mp Pitesti

Mărăcineni

La ~5km distanță

1.163 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 3 camere Maracineni , mobilat si uti ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

3 camere
67 mp
1980
3E
Agenție

3 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan Maracineni Arges

Mărăcineni

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Maracineni Argeselu 2300. ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
23

2.501 €
/ lună 3.99 € / mp / lună

Maracineni - Argeselu, Popas - Restaurant - Caz ...

Mărăcineni

La ~5km distanță

627 mp utili
1995
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Mioveni - Faget Arges

Făgetu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

287 €
/ lună

2 camere Calea Bucuresti , centrala / etaj 3 , ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
1968
Agenție

11 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere Calea Bucuresti

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Central

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 4
1978
Agenție

Mai mult de un an
9

350 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Ultracentral

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1976
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
18

250 €
/ lună

Calea Bucuresti - Ramada, apartament 2 camere, ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 5 / 9
1977
Agenție

2 luni în urmă
3

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu birou, Calea Bucuresti

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

363 €
/ lună

Inchiriere Apartament modern 2 camere Popa Sapc ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1986
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 363 € și 365 €
Agenție

5 luni în urmă
8

265 €
/ lună

GARSONIERA POPA ?APCA

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
1

99.000 €
/ lună 33,000.00 € / mp / lună

3 camere Prundu 1/8 decomandat 2 balcoane,80mp ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
3 mp teren
8E
Agenție

11 luni în urmă
7

500 €
/ lună

de inchiriat ap cu 3 camere cf 1 dec cu curte i ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Parter
2010
Agenție

1 lună în urmă
15

550 €
/ lună

Inchiriere apartament 4 camere, parter Popa ?ap ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

4 camere
70 mp
Parter
1981
Agenție

2 luni în urmă
1

1.800 €
/ lună 9 € / mp / lună

DE INCHIRIAT - renovat - parter si etajul 1 - s ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
2003
Agenție

1 lună în urmă
13

399 €
/ lună

2 camere Calea Bucuresti, finisaje superioare, ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
8

330 €
/ lună

Apartament 2 camere, parter, zona Ramanda, loc ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
1978
8E
Agenție

5 luni în urmă
5

2.200 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spatiu pentru magazin alimentar, vad format

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

294 €
/ lună

2 camere, Calea Bucuresti, 1500 lei

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1968
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 294 € și 300 €
Agenție

Mai mult de un an
23

550 €
/ lună

Apartament 3 camere, Calea Bucuresti, mobilat, ...

Calea București, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 6 / 7
1990