Proprietăți unice: 110
Proprietari: 32
Agenție

Ieri
1

4.499 €
/ lună 23.31 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral

Ultracentral, Pitești

193,95 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Ultracentral, bl ...

Ultracentral, Pitești

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 8
2023
Agenție

6 zile în urmă
1

13.010 €
/ lună 29.70 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral 463 mp zona ...

Ultracentral, Pitești

438 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 zile în urmă
8

800 €
/ lună 15.09 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral, vis a vis de Tea ...

Ultracentral, Pitești

53 mp utili
1E
Agenție

6 zile în urmă
17

700 €
/ lună

Inchiriere Apartament 3 camere Ultracentral Pit ...

Ultracentral, Pitești

3 camere
100 mp
Etaj 6 / 8
1987
Agenție

1 săptămână în urmă
8

640 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial Central Pitesti

Ultracentral, Pitești

80 mp utili
3E
2022
Agenție

1 săptămână în urmă
4

3.860 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral B dul Republicii, ...

Ultracentral, Pitești

193 mp utili
5E
1985
Agenție

1 săptămână în urmă
13

500 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 camere Ultracentral Pit ...

Ultracentral, Pitești

2 camere
56 mp
Etaj 5
2012
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

499 €
/ lună

Apartament Ultracentral de inchiriat - Comision ...

Ultracentral, Pitești

2 camere
51,55 mp
Etaj 2
3E
Agenție

Azi
1

2.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral 80 mp

Ultracentral, Pitești

80 mp utili
Agenție

Azi
1

13.000 €
/ lună 28.08 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral 463 Mp, Strada Victoriei

Ultracentral, Pitești

463 mp utili
Agenție

Azi
1

3.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral IC Bratianu 160 m ...

Ultracentral, Pitești

270 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

241 €
/ lună 9.27 € / mp / lună

2 spatii de închiriat UltraCentral / blvd. ...

Ultracentral, Pitești

26 mp utili
Agenție

Ieri
1

4.499 €
/ lună 23.19 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral

Ultracentral, Pitești

194 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
15

1.500 €
/ lună

ULTRACENTRAL | Casa individuala | 6 camere | 50 ...

Ultracentral, Pitești

6 camere
200 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Ultracentral, bl ...

Ultracentral, Pitești

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 8
2023
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

4.499 €
/ lună 23.19 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral Pitesti Vitrina P ...

Ultracentral, Pitești

194 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

4.499 €
/ lună 23.31 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Pitești

193 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

748 €
/ lună 5.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Ultracentral, Pitești

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

27 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu Comercial Premium,600 Mp, Vitrina Strada ...

Ultracentral, Pitești

600 mp utili
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

600 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere Ultracentral ,bl ...

Ultracentral, Pitești

3 camere
100 mp
Etaj 2
2023
Agenție

1 lună în urmă
9

248 €
/ lună

Garsoniera ultracentrala cu terasa

Ultracentral, Pitești

1 camere
40 mp
Etaj 9 / 9
1976
Agenție

1 lună în urmă
10

900 €
/ lună 15 € / mp / lună

De Închiriat:Spațiu Comercial 60 mp&# ...

Ultracentral, Pitești

60 mp utili
1985
Agenție

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu Birouri 200 mp | Ultracentral | Eta ...

Ultracentral, Pitești

200 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

500 €
/ lună

Proprietar închiriez 3 camere ULTRACENTRAL Pit ...

Ultracentral, Pitești

3 camere
77 mp
Etaj 5 / 9
9E
Agenție

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri, Ultracentral

Ultracentral, Pitești

50 mp utili
4E
2000
Agenție

2 luni în urmă
2

15.000 €
/ lună
13.310 €
20 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL ULTRACENTRAL 750 MP PARTER, L ...

Ultracentral, Pitești

750 mp utili
6E
1985
Agenție

2 luni în urmă
10

800 €
/ lună

Apartament 3 camere Centru , mobilat si utilat, ...

Ultracentral, Pitești

3 camere
90 mp
Etaj 2
2017
Agenție

2 luni în urmă
20

450 €
/ lună

Apartament 4 camere, ultracentral, centrala ter ...

Ultracentral, Pitești

4 camere
80 mp
Etaj 7 / 10