Proprietăți unice: 39
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

1.000 €
/ lună

Inchiriere garsoniera, fond nou, Prundu parc

Prundu, Pitești

1 camere
35 mp
Etaj 4 / 6
2010
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

150 €
/ lună

Inchiriez garsoniera la curte, Prundu, Pitesti ...

Prundu, Pitești

3 camere
28 mp
50 mp teren
2000
Agenție

3 zile în urmă
8

299 €
/ lună

Apartament 3 camere, Prundu.

Prundu, Pitești

3 camere
68 mp
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Prundu, Pitești

3 camere
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă

320 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat de inchiriat | P ...

Prundu, Pitești

2 camere
48 mp
Etaj 1 / 9
1986
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriem 1000 mp teren pentru parc auto , la D ...

Prundu, Pitești

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

191 €
/ lună

Apartament 2 camere Prundu , mobilat , utilat

Prundu, Pitești

2 camere
56 mp
1982
4E
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

799 €
/ lună

Casă cu 3 dormitoare | Prundu Mic | Teren 780 m ...

Prundu, Pitești

4 camere
110 mp
780 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
9

4.842 €
/ lună
4.002 €
8.07 € / mp / lună

Spațiu Showroom/Industrial DN65B, Autostrada Bu ...

Prundu, Pitești

600 mp utili
2010
Agenție

5 luni în urmă
16

850 €
/ lună

Casă spațioasă - Varianta Prundu Craiovei

Prundu, Pitești

6 camere
200 mp
600 mp teren
f.s. 18 m
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
14

4.800 €
/ lună 10.64 € / mp / lună

Cladire multifunctionala cu panouri fotovoltaic ...

Prundu, Pitești

451 mp utili
3E
2012
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,800 € și 5.808 €
Agenție

9 luni în urmă
19

268 €
/ lună

2 camere, Prundu, decomandat, centrala, mobilat

Prundu, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 7
1980
Agenție

Mai mult de un an
9

649 €
/ lună

Casa de inchiriat, Prundu Mic -Pitesti, mobilat ...

Prundu, Pitești

4 camere
140 mp
1.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

5 zile în urmă

400 €
/ lună

inch casa parter 3 camere , 3 bai , bucatarie , ...

Prundu, Pitești

3 camere
70 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

400 €
/ lună

Apartament cu doua camere modern - bloc nou Pit ...

Prundu, Pitești

2 camere
60 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.650 €
/ lună

Apartament 3 camere

Prundu, Pitești

3 camere
65 mp
Etaj 4
2008
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

333 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Prundu, Pitești

2 camere
75 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
5

334 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Prundu, Pitești

2 camere
75 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu balcon ?i lift in Pr ...

Prundu, Pitești

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 7
1978
Agenție

2 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Apartament 2 camere mobilat si utilat Prundu st ...

Prundu, Pitești

2 camere
58 mp
Etaj 4 / 7
1986
Agenție

2 luni în urmă
2

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat birouri si servicii Pitesti ...

Prundu, Pitești

80 mp utili
2018
Agenție

2 luni în urmă
12

1.000 €
/ lună

de inchiriat vila moderna 6 km pitesti cateasca

Prundu, Pitești

5 camere
160 mp
500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

294 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 3 camere cf 1 dec PR ...

Prundu, Pitești

3 camere
70 mp
Etaj 6 / 8
1980
Agenție

2 luni în urmă
11

294 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 3 camere cf 1 dec PR ...

Prundu, Pitești

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 8
1980
Agenție

2 luni în urmă
16

850 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Pite?ti.

Prundu, Pitești

150 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
9

3.500 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

De Inchiriat Spatiu Comercial Prundu-Mavexim

Prundu, Pitești

200 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
8

450 €
/ lună

3 camere PRUNDU , mobilat / utilat , finisaje m ...

Prundu, Pitești

3 camere
63 mp
Etaj 5 / 6
2007
Agenție

5 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament cu doua camere - bloc nou - Prundu - ...

Prundu, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

54.000 €
/ lună 55.27 € / mp / lună

Vand teren 977 mp, intravilan, Pitesti

Prundu, Pitești

977 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

95 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren intravilan/platou Prundu /Cimbrisor

Prundu, Pitești

780 mp teren