Proprietăți unice: 119
Proprietari: 53
Agenție

Mai mult de un an
3

34.900 €
/ lună 87.25 € / mp / lună

Vand Teren Mioveni, 400 mp, Str. Egalitatii, to ...

Central, Mioveni

400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

49.800 €
/ lună 99.60 € / mp / lună

Teren Mioveni, 500 mp, toate utilitatile

Central, Mioveni

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună

Apartament 4 camere de inchiriat - Mioveni

Ultracentral, Mioveni

4 camere
80 mp
Etaj 2

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
6

89 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand Teren Mioveni, langa Spital, la asfalt

Central, Mioveni

1.197 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mioveni,3 drumuri de acces,langa Haulotte

Central, Mioveni

5.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

950 €
/ lună

Vand / inchiriez Casa P+1ET, langa Mioveni, mob ...

Central, Mioveni

4 camere
170 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

385 €
/ lună 21.39 € / mp / lună

Spatiu Comercial Mioveni, 18 mp, Bld. Dacia

Central, Mioveni

18 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

230 €
/ lună
287 €

Ofer spre inchiriere garsoniera Mioveni,Robea,e ...

Central, Mioveni

1 camere
28 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

287 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Central Aer co ...

Central, Mioveni

2 camere
56 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

500 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Mioveni

2 camere
57 mp
Etaj 6
2023
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

29 €
/ lună

garsonera de inchiriat

Central, Mioveni

1 camere
43 mp
Etaj 1
1998
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

900 €
/ lună

Inchirez Garsoniera

Central, Mioveni

1 camere
28 mp
Etaj 3
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

383 €
/ lună 15.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu multifunctional, zona centrala ...

Central, Mioveni

25 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 383 € și 400 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

29 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Mioveni Regim hotelier

Central, Mioveni

2 camere
55 mp
Parter
2000
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

216 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere

Central, Mioveni

2 camere
55 mp
Etaj 4
1984
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

29 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in regim hotelier

Central, Mioveni

1 camere
28 mp
Etaj 2
1986
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

255 €
/ lună

Apartament cu 2 camere decomandat zona Casa de ...

Central, Mioveni

2 camere
55 mp
Etaj 3
1978
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

393 €
/ lună 11.23 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriere

Central, Mioveni

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

2 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Mioveni

95 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

288 €
/ lună

Apartament de inchiriat mioveni

Central, Mioveni

2 camere
45 mp
Parter
1988
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

49 €
/ lună

Apartament 3 camere: Disponibil Regim Hotelier ...

Central, Mioveni

3 camere
72 mp
Etaj 1
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

3.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 300mp+Depozit frigorific

Central, Mioveni

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

300 €
/ lună
399 €
6.25 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 38 mp Zona Piata

Central, Mioveni

48 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

192 €
/ lună

Inchiriat garsoniera

Central, Mioveni

1 camere
28 mp
Etaj 4
1980
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

172 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Mioveni

1 camere
30 mp
Parter
1988
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

300 €
/ lună

Inchirieri apartamente 2 camere Mioveni

Sud, Mioveni

2 camere
55 mp
Etaj 2
1985
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

288 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere etaj 2 Robea util ...

Central, Mioveni

2 camere
52 mp
Etaj 2
1990
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

202 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Mioveni

Mioveni

1 camere
30 mp
Etaj 3
1990
Agenție

10 luni în urmă
7

288 €
/ lună

Apartament cu doua camere de inchiriat Mioveni

Mioveni

2 camere
50 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 288 € și 294 €