Proprietăți unice: 119
Proprietari: 53
Agenție

2 luni în urmă
2

31 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mioveni, la asfalt, 4311 mp, pretabil inv ...

Central, Mioveni

4.311 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

196 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera, etaj 1,zona Pi ...

Central, Mioveni

1 camere
28 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
6

255 €
/ lună

Chirie Apartament 2 camere Mioveni, central, mo ...

Central, Mioveni

2 camere
54 mp
Etaj 2
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
16

900 €
/ lună 9.47 € / mp / lună

Spatiu Mioveni, Spital, pretabil clinica, birou ...

Central, Mioveni

95 mp utili
2025
Agenție

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial Mioveni, 40 mp, utilitati incl ...

Central, Mioveni

40 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

177 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona centru Mioveni

Central, Mioveni

1 camere
27 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
10

249 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, central, utilat ?i mobi ...

Central, Mioveni

3 camere
68 mp
Etaj 2
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

333 €
/ lună

Chirie Apartament 3 camere Mioveni, 2 bai, ultr ...

Ultracentral, Mioveni

3 camere
70 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

4 luni în urmă
10

2.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu birouri 240 mp, Ultracentral, Casa Carti ...

Ultracentral, Mioveni

240 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
7

32.000 €
/ lună 71.11 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Mioveni, 450 mp, langa bl ...

Central, Mioveni

450 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
10

19.900 €
/ lună 61.80 € / mp / lună

Teren Mioveni, Cartier Colibasi, toate utilitat ...

Central, Mioveni

322 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

115 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan Mioveni, zona urbana, 2.180 mp ...

Central, Mioveni

2.180 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
12

400 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere decomandat, etaj 1, ...

Central, Mioveni

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
11

393 €
/ lună

Apartament 4 camere ultracentral - confort spat ...

Ultracentral, Mioveni

4 camere
74 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Mioveni, Racovita, pct. Toplit ...

Central, Mioveni

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Mioveni, Racovita, pct. Visin, ...

Central, Mioveni

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

255 €
/ lună

2 Camere Central Alpina

Central, Mioveni

2 camere
52 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

55 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil

Central, Mioveni

300 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

269 €
/ lună

Garsoniera 40 mq etj 5 blc nou, libera din 01/0 ...

Central, Mioveni

1 camere
40 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

214 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera

Central, Mioveni

1 camere
28 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

900 €
/ lună

Inchiriez casa Proprietar 5 camere, zona linist ...

Central, Mioveni

4 camere
700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

383 €
/ lună

Apartament 4 camere de inchiriat

Central, Mioveni

4 camere
98 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Central, Mioveni

2 camere
50 mp
Etaj 4
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 250 € și 294 €
Agenție

Mai mult de un an
11

173 €
/ lună

Garsoniera spatioasa si luminoasa de inchiriat ...

Central, Mioveni

1 camere
30 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
2

17.800 €
/ lună 26.81 € / mp / lună

Teren Mioveni, Colibasi, 664mp,17.800EURO

Central, Mioveni

664 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

216 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera

Central, Mioveni

1 camere
41 mp
Etaj 3
1997
Agenție

Mai mult de un an
5

275 €
/ lună

Chirie garsoniera Mioveni, Et2, Robea, bloc nou ...

Central, Mioveni

1 camere
30 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

185 €
/ lună

garsoniera de inchiriat in Mioveni

Mioveni

2 camere
56 mp
Etaj 1
Agenție

Mai mult de un an
7

196 €
/ lună

Chirie Garsoniera Mioveni, 28 mp, mobilata si u ...

Central, Mioveni

1 camere
28 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

Mai mult de un an
10

192 €
/ lună

Chirie Garsoniera Mioveni, mobilata si utilata, ...

Central, Mioveni

1 camere
28 mp