Proprietăți unice: 110
Proprietari: 48
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

20 €
/ lună 0.31 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal, central

Central, Mioveni

65 mp utili
Agenție

Ieri
5

120.000 €
/ lună 89.49 € / mp / lună

Teren Mioveni

Central, Mioveni

1.341 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

1.500 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere central

Central, Mioveni

2 camere
52 mp
Etaj 2
1989

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

383 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Central, Mioveni

2 camere
Etaj 2
Agenție

2 zile în urmă
9

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hala Industriala, Birouri, Productie, DN73, Pit ...

Central, Mioveni

620 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
1

77.000 €
/ lună 119.75 € / mp / lună

Teren Mioveni

Central, Mioveni

643 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

33 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mioveni, Colibasi, Bld. Dacia, zona in de ...

Central, Mioveni

2.987 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Kaufland

Central, Mioveni

7.810 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

173 €
/ lună

Confort ?i acces facil: garsoniera spa?ioasa la ...

Central, Mioveni

1 camere
35 mp
1980
Agenție

6 zile în urmă
9

269 €
/ lună

Apartament 2 camere Mioveni de inchiriat

Central, Mioveni

2 camere
48 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

250 €
/ lună

Spatiu comercial Mioveni, 64.4mp, stradal, cent ...

Central, Mioveni

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.900 €
/ lună 16.52 € / mp / lună

Spatiu comercial 115 m2 utili central vitrina 1 ...

Central, Mioveni

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

192 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Mioveni

Central, Mioveni

1 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

19 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Mioveni

1 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

39.990 €
/ lună 99.98 € / mp / lună

Teren intravilan Mioveni

Central, Mioveni

400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Chirie Apartament / Spatiu Comercial Mioveni, 2 ...

Central, Mioveni

55 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren 8300mp Mioveni

Central, Mioveni

8.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

162 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Mioveni

1 camere
28 mp
Etaj 4
Agenție

8 luni în urmă
7

2.556 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat - 142 m ...

Central, Mioveni

142 mp utili
1984
Agenție

Mai mult de un an
10

300 €
/ lună

Apartament 3 camere ultracentral | Zonă pr ...

Central, Mioveni

3 camere
75 mp
Parter / 3
2020
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

140 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

Teren intravilan, central, construibil Mioveni

Central, Mioveni

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

286 €
/ lună

INCHIRIEZ Apartament 2 camere ROBEA T-URI

Central, Mioveni

2 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Mioveni, cartier Colibasi

Central, Mioveni

4.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

130.000 €
/ lună 65 € / mp / lună

Teren central intravilan in Mioveni

Central, Mioveni

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

1.056 €
/ lună 10.15 € / mp / lună

Spatiu comercial 66 mp | Parter | Bl L10 | 2 in ...

Central, Mioveni

104 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

900 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Mioveni

1 camere
32 mp
Parter / 1
1989
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

353 €
/ lună

inchiriez apartament cu 3 camere, Mioveni, Robe ...

Central, Mioveni

3 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

314 €
/ lună

Chirie apartament 3 camere Mioveni, Centru, Et3 ...

Central, Mioveni

3 camere
70 mp
1985
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

56.000 €
/ lună 54.90 € / mp / lună

Fugi de aglomeratie - teren 1020 mp cu deschide ...

Central, Mioveni

1.020 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

182 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Mioveni

1 camere
30 mp
Etaj 4
1985
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 182 € și 183 €