Proprietăți unice: 95
Proprietari: 47
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare pe strada marina

Central, Curtea de Argeș

3.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

288 €
/ lună

Chirie apartament Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

2 camere
54 mp
Etaj 2
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 288 € și 331 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

360 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere Zona Posada Curte ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
50 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

360 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere Zona Posada Curte ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
50 mp
Etaj 1
1997
Agenție

1 lună în urmă
7

607 €
/ lună
6.473 €

Casa de inchiriat utilata si mobilata

Central, Curtea de Argeș

4 camere
178 mp
600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

6.473 €
/ lună

Casa de inchiriat utilata si mobilata

Central, Curtea de Argeș

4 camere
178 mp
178 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

235 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Curtea de Argeș

2 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

163.990 €
/ lună 62 € / mp / lună

Teren de Vanzare in Curtea de Arges (2645 mp) I ...

Central, Curtea de Argeș

2.645 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ocazie! Vand teren Curtea de Arges pentru casa ...

Central, Curtea de Argeș

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

26.000 €
/ lună
28.500 €
40 € / mp / lună

Teren intravilan Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

650 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

40.500 €
/ lună 23.82 € / mp / lună

Teren Intravilan - Oportunitate Investitie - Po ...

Central, Curtea de Argeș

1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

1.350 €
/ lună 14.67 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat in Curtea de Arge ...

Central, Curtea de Argeș

92 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
10

35.000 €
/ lună 28.25 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

1.239 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

255 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Curtea d ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
17

800 €
/ lună

Casa de inchiriat in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

3 camere
100 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in Curtea d ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 1
2010
Agenție

2 luni în urmă
8

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Curtea de Arge ...

Central, Curtea de Argeș

120 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
15

450 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Curtea d ...

Central, Curtea de Argeș

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
1985
Agenție

2 luni în urmă
6

230 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

1 camere
37 mp
Etaj 4
1997
Agenție

2 luni în urmă
16

600 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat in Curtea d ...

Central, Curtea de Argeș

3 camere
78 mp
Agenție

2 luni în urmă
14

700 €
/ lună

Apartament cu 4 camere de inchiriat in Curtea d ...

Central, Curtea de Argeș

4 camere
80 mp
Parter / 3
3E
Agenție

2 luni în urmă
9

115.000 €
/ lună 64.83 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, cartier Ma ...

Central, Curtea de Argeș

1.774 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

700 €
/ lună

Casa de inchiriat in Curtea de Arge?, Cartier M ...

Central, Curtea de Argeș

4 camere
150 mp
200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

16 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Curtea de Argeș

2.916 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

61.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren 5100 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

5.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Prima Inchiriere | Ap. 2 Camere Confec?ii |

Central, Curtea de Argeș

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 3
1978
Agenție

3 luni în urmă
8

367.310 €
/ lună 74.16 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, strada Val ...

Central, Curtea de Argeș

4.953 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

100.000 €
/ lună 19.06 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges, str Ghioce ...

Central, Curtea de Argeș

5.247 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

40.000 €
/ lună
45.000 €
99.75 € / mp / lună

Teren de vanzare in Curtea de Arges.

Nord, Curtea de Argeș

401 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
16

800 €
/ lună

Casa de inchiriat in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

3 camere
120 mp