Proprietăți unice: 95
Proprietari: 47
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Concesiune teren 42000 mp curtea de arges

Central, Curtea de Argeș

40.000 mp teren
Agenție

Azi
5

23.500 €
/ lună 1.21 € / mp / lună

Teren 19.452 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

19.452 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
10

200 €
/ lună

Garsoniera 22 mp de inchiriat renovata

Central, Curtea de Argeș

1 camere
22 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

5.400 €
/ lună

Inchiriez hala intre 250 si 2700 mp, Curtea de ...

Nord-Vest, Curtea de Argeș

1E
Agenție

3 luni în urmă
27

500 €
/ lună

Casa de inchiriat Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

4 camere
180 mp
100 mp teren
f.s. 15 m
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Garsoniera de Inchiriat

Central, Curtea de Argeș

1 camere
32 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

320 €
/ lună

inchiriez apartament 2 cam. Curtea de Arges,str ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
51 mp
Parter / 4
1997
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 320 € și 335 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

28 €
/ lună

Inchiriez picamer

Central, Curtea de Argeș

2 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
19

215.000 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Teren cu stana de vanzare in apropiere de Curte ...

Central, Curtea de Argeș

109.969 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

190 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat fix sau in regim hoteli ...

Central, Curtea de Argeș

1 camere
30 mp
1997
Agenție

1 săptămână în urmă
10

35.000 €
/ lună 6.48 € / mp / lună

Teren 5401 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

5.401 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

270 €
/ lună

Inchiriere apartament Zona Progresu

Central, Curtea de Argeș

2 camere
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

35 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Curtea de Argeș

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

292 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Curtea de Argeș

2 camere
60 mp
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

16.500 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren 1500 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

40.000 €
/ lună 16.43 € / mp / lună

Teren 2435 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

2.435 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

17.000 €
/ lună 15.95 € / mp / lună

Teren 1066 mp de vanzare in Curtea de Arges.

Central, Curtea de Argeș

1.066 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

50 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren la un km de Manastirea Curtea de Arges

Central, Curtea de Argeș

1.753 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

229 €
/ lună

Apartament inchiriat 2 camere posada

Central, Curtea de Argeș

2 camere
25 mp
Etaj 3
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

255 €
/ lună

Apartament cu 2 camere

Central, Curtea de Argeș

2 camere
60 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere semidecomandate

Central, Curtea de Argeș

2 camere
50 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

295 €
/ lună

Apartament cu 2 camere in Curtea de Arges ,de i ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
37 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

295 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Curtea de Argeș

2 camere
130 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera

Central, Curtea de Argeș

1 camere
42 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

491 €
/ lună

De inchiriat apartament cu 2 camere la etajul 2 ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
75 mp
Etaj 2
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

60.000 €
/ lună 101.69 € / mp / lună

Teren 590 mp de vanzare in Curtea de Arges, str ...

Central, Curtea de Argeș

590 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere semidecomandate

Central, Curtea de Argeș

2 camere
50 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

500 €
/ lună

Spre inchiriere apartament 3 cam in Curtea de A ...

Central, Curtea de Argeș

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 4
1989
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
19

1.500 €
/ lună

Oferim spre inchiriere apartament 2 cam, in Cur ...

Central, Curtea de Argeș

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună

Casa cu curte chirie disponibila din luna iunie

Central, Curtea de Argeș

200 mp teren