Proprietăți unice: 2631
Proprietari: 553
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

280 €
/ lună

Inchiriez apartament o camera Aradul Nou Ana Ip ...

Aradul Nou, Arad

1 camere
45 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

500 €
/ lună

Inchiriez casa cu trei dormitoare, living, buca ...

Gai, Arad

4 camere
180 mp
500 mp teren
Agenție

Ieri
8

320 €
/ lună

Apartament 2 camere si loc de parcare in zona I ...

Intim, Arad

2 camere
59 mp
2006
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
7

230 €
/ lună

Garsoniera renovata, etaj 1, Central, strada Iu ...

Central, Arad

1 camere
26 mp
4E
Agenție

Ieri
11

420 €
/ lună

Apartament 3 camere Bloc Nou, Podgoria langa la ...

Podgoria, Arad

3 camere
75 mp
4E
Agenție

Ieri
7

390 €
/ lună

Apartament 2 camere Bloc Nou, Podgoria langa la ...

Podgoria, Arad

2 camere
65 mp
4E
Agenție

Ieri
8

400 €
/ lună

Zona Ultracentrala / Direct Proprietar

Central, Arad

2 camere
98 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

400 €
/ lună

Zona Ultracentrala / Direct Proprietar

Ultracentral, Arad

2 camere
98 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

192 €
/ lună

Inchiriez garsoniera confort 1 in micalaca

Micălaca, Arad

1 camere
47 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

400 €
/ lună

Alfa Direct Proprietar

Bârzești

3 camere
72 mp
Etaj 3
Agenție

Ieri
8

400 €
/ lună

Alfa Direct Proprietar

Alfa, Arad

3 camere
72 mp
1997
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

310 €
/ lună

Apartament ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Arad

2 camere
60 mp
Etaj 1
1950
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

280 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Piata Mica

Central, Arad

2 camere
58 mp
Etaj 1
1990
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

370 €
/ lună

Apartament 2 camere

Boul Roșu, Arad

2 camere
40 mp
Etaj 4 / 9
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, zona Intim

Intim, Arad

2 camere
40 mp
Parter
1977
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

900 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat, 40mp - zona Cent ...

Central, Arad

30 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
19

1.211 €
/ lună
1.001 €
5.05 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat DESTINAȚII MULTIP ...

Aradul Nou, Arad

240 mp utili
2E
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

550 €
/ lună
455 €
2.20 € / mp / lună

Spațiu industrial de închiriat 770 m² – zona Ar ...

Aradul Nou, Arad

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

501 €
/ lună 16.16 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat 31 mp, posibil te ...

UTA, Arad

31 mp utili
1E
1980
Agenție

Ieri
4

30.870 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

Terenuri de vanzare Lipova pe deal

Central, Lipova

31.500 mp teren
Agenție

Ieri
8

290 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere,Micalaca decoman ...

Micălaca, Arad

2 camere
62 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

24.000 €
/ lună 38.71 € / mp / lună

Loc de casa Sanleani 620 m

Sânleani

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

330 €
/ lună

Inchiriez apartament

Confecții, Arad

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan PUZ APROBAT-str.Garii Vladimir ...

Vladimirescu

5.825 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere - Gradiste

Grădiște, Arad

2 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

400 €
/ lună

De inchiriat apartament cu doua camere la Ared ...

Central, Arad

2 camere
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

148 €
/ lună

Inchiriez ap la casa pt 1 pers cu 1 catel sau o ...

Bârzești

Agenție

2 zile în urmă
1

300 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren itravilan, de inchiriat, in Curtici

Central, Curtici

500 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

300 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren itravilan, de inchiriat, in Curtici

Central, Curtici

500 mp
500 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

42.000 €
/ lună 35.96 € / mp / lună

Teren intravilan, imprejmuit, in Curtici

Central, Curtici

1.168 mp teren