Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

29 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan.

Felnac

1.736 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

17.500 €
/ lună 35 € / mp / lună

Loc de casa 500 mp, F.S. 20 ml, loc. Bodrogu No ...

Bodrogu Nou

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

15.850 €
/ lună 22.01 € / mp / lună

Vanzare teren suprafata de 720 mp. Zadareni - B ...

Bodrogu Nou

La ~5km distanță

720 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

25.000 €
/ lună
28.000 €
50 € / mp / lună

Teren Intravilan 500 mp pe Colt

Bodrogu Nou

La ~5km distanță

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35.000 €
/ lună 12.96 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Bodrogu Nou

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

990 €
/ lună

Hala de inchiriat in Zadareni

Zădăreni

La ~5km distanță

4 camere
125 mp
Agenție

3 luni în urmă
17

74.900 €
/ lună 33.16 € / mp / lună

Vand teren cu casa veche in Zadareni - ID : RH- ...

Zădăreni

La ~5km distanță

5 camere
2.259 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

1.015.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in zona industriala ...

Zădăreni

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

225.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Langa Lagermax Arad Zadareni

Zădăreni

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
10

450 €
/ lună

Casa de inchiriat in Zadareni

Zădăreni

La ~5km distanță

3 camere
125 mp
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 457 €
Agenție

1 săptămână în urmă
11

450 €
/ lună

Casa de inchiriat in Zadareni

Zădăreni

La ~5km distanță

3 camere
125 mp
700 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 490 €
Agenție

9 luni în urmă
14

2.400 €
/ lună 4 € / mp / lună

Pecica, 12000 mp platforma, inchiriere lunga du ...

Vest, Pecica

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

37.000 €
/ lună 21.33 € / mp / lună

Teren Industrial, Pecica, Arad, acces la drum s ...

Central, Pecica

La ~10km distanță

1.735 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

39.000 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

Teren extravilan, 2 hectare, oras Pecica

Central, Pecica

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

150 €
/ lună

imobiliare chirie

Central, Pecica

La ~10km distanță

1 camere
15 mp
Etaj 1
1990
Agenție

4 zile în urmă
1

62.000 €
/ lună 6.20 € / mp / lună

Oportunitate unica! Teren extravilan, 9999 mp, ...

Central, Pecica

La ~10km distanță

9.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

40.000 €
/ lună 1.03 € / mp / lună

Vand teren agricol 3,9 ha Pecica (zona Turnu) l ...

Central, Pecica

La ~10km distanță

39.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

290 €
/ lună

Ofer pt inchiriat ap 2 cam zona 300

Exterior Vest, Pecica

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

4.477 €
/ lună
3.700 €
2.02 € / mp / lună

HALA INDUSTRIALA DE INCHIRIAT | PECICA – ARAD

Sud-Est, Pecica

La ~10km distanță

Agenție

6 luni în urmă
12

2.000 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren 22.500 mp – Pecica, jud. Arad

Est, Pecica

La ~10km distanță

22.500 mp teren
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
6

124.190 €
/ lună 1.80 € / mp / lună

Teren cu potential 6,9 ha in Munar

Munar

La ~10km distanță

68.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

160.000 €
/ lună 30.60 € / mp / lună

Teren,

Sederhat

La ~10km distanță

5.229 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

187.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren arabil extravilan

Vinga

La ~10km distanță

75.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

350 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Preiau teren agricol in arenda

Vinga

La ~10km distanță

50.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

250 €
/ lună

Apartament 1 camera zona Confectii

Cadaș, Arad

La ~15km distanță

1 camere
37 mp
Parter / 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

160 €
/ lună

Apartament cu 1 camera zona confectii

Cadaș, Arad

La ~15km distanță

1 camere
37 mp
Etaj 4
1984
Agenție

Mai mult de un an
4

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez parcare la intrare in Sagu.

Șagu

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

550 €
/ lună

Casa Spa?ioasa de Inchiriat 4 Camere

Șagu

La ~15km distanță

4 camere
130 mp
560 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

30.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Dau un arenda/vand livada 1 hectar

Șagu

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

350 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Dau in arenda teren arabil 1.77ha Sagu ,jud.Ara ...

Șagu

La ~15km distanță

17.700 mp teren