Apartamente
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
12

300 €
/ lună

Apartament central 2 camere, decomandat, mobila ...

Miron Costin, Arad

2 camere
55 mp
Etaj 3
1980
Agenție

Mai mult de un an
10

330 €
/ lună

Apartament 2 camere zona GARII de inchiriat.

Miron Costin, Arad

2 camere
68 mp
Etaj 3 / 4
1988

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de închiriat în zona P-ta G ...

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

3 camere
58 mp
Parter
1970
Agenție

Mai mult de un an
12

700 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Piata Garii

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

75 mp utili
1980
Agenție

8 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Apartament cu 3 camere la parter, zona Gării

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
Parter
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
9

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, zona Piata Garii

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 4
1986
Agenție

6 luni în urmă
5

191 €
/ lună 10.61 € / mp / lună

Inchiriez Birou Arad

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

18 mp utili
1980
Agenție

8 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat in zona P-ta G ...

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

3 camere
58 mp
Parter / 4
1970
Agenție

Mai mult de un an
10

350 €
/ lună

3 cam - zona Garii

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

3 camere
77 mp
Etaj 1
1980
Agenție

3 luni în urmă
24

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – Piața Gării

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

215 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
4

350 €
/ lună

Apartament 2 camere ,zona P-ta Garii ,57 mp

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
1987
Agenție

1 săptămână în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 2 camere, 52 mp, Zona Garii

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1
1988
Agenție

3 luni în urmă
14

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – zona Piața Gări ...

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

100 mp utili
1970
Agenție

4 luni în urmă
9

1.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu comercial cu vad stradal de inchiriat in ...

P-ța Gării, Arad

La ~5km distanță

70 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
20

300 €
/ lună

Inchiriez ap. 2 camere Decomandat Pe Bulevard C ...

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

2 camere
68 mp
Etaj 3 / 6
6E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
19

6.109 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Spațiu modern de inchiriat destinat clinicilor ...

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

7 camere
617 mp
Etaj 3 / 3
2000
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
12

2.255 €
/ lună 11 € / mp / lună

Birouri premium de închiriat Arad

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

2 camere
205 mp
Etaj 3 / 3
2000
Agenție

9 luni în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament modern cu 3 camere de închiriat - zo ...

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 1
1980
Agenție

8 luni în urmă
19

350 €
/ lună

Apartament 3 camere et.1, central-Zona Bancilo ...

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
Etaj 1 / 8
1990
Agenție

Mai mult de un an
14

1.991 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Spațiu de închiriat central

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

420 mp utili
280 mp teren
2E
2004
Agenție

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună

Apartament 3 camere, decomandat, termoteca - Zo ...

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

3 camere
73 mp
10E
Agenție

6 zile în urmă
11

490 €
/ lună

De inchiriat - apartament 2 camere modern, loca ...

Băncilor, Arad

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 7 / 10
1990
Agenție

2 luni în urmă
9

490 €
/ lună

Apartament 4 camere zona centrala

Central, Arad

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Etaj 4 / 4
1950
Agenție

Mai mult de un an
5

380 €
/ lună

Apartament frumos decorat, 2 camere, Parcul Rec ...

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
1910
Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 1 camera, 39 mp, zona Centrala

Central, Arad

La ~5km distanță

1 camere
39 mp
Parter / 4
4E
Agenție

4 luni în urmă
5

932 €
/ lună
771 €
17.92 € / mp / lună

Spații de birouri premium de închiriat – Zonă c ...

Central, Arad

La ~5km distanță

52 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
16

700 €
/ lună

Apartament 3 camere, loc de parcare, Adora Park

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
63 mp
Etaj 4
11E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

2.100 €
/ lună
2.300 €
13.13 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral Arad

Ultracentral, Arad

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
15

550 €
/ lună

Apartament superb, Ared Kaufland, 3 camere, eta ...

Central, Arad

La ~5km distanță

3 camere
90 mp
Etaj 3
2010
Agenție

2 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat - zona Cent ...

Central, Arad

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 2
1980