Proprietăți unice: 66
Proprietari: 7
Agenție

1 lună în urmă
9

600 €
/ lună

Apartament 2 camere | 77 mp | Demisol | Cladire ...

Ferdinand, Sector 2

336 m

2 camere
77 mp
Demisol / 5
1936
Agenție

1 lună în urmă
8

1.500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Cladire noua de inchiriat/vanzare premium Piata ...

Ferdinand, Sector 2

204 m

90 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

1.500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Cladire noua de inchiriat/vanzare premium Pia?a ...

Ferdinand, Sector 2

204 m (7 min)

90 mp utili
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

600 €
/ lună

Apartament de inchiriat, Popa Nan

Ferdinand, Sector 2

233 m

2 camere
53 mp
Parter / 2
1990
Agenție

1 lună în urmă
14

350 €
/ lună

Garsoniera Ferdinand | 6 minute metrou | Comple ...

Ferdinand, Sector 2

487 m

1 camere
33 mp
Etaj 3 / 10
1974
Agenție

1 lună în urmă
11

550 €
/ lună

Apartament 2 camere/ Complex Ferdinand/ Ianculu ...

Ferdinand, Sector 2

503 m

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 8
2014
Agenție

1 lună în urmă
9

500 €
/ lună

Piata Iancului 10` Metrou Obor Bd Ferdinand Ren ...

Ferdinand, Sector 2

503 m (2 min)

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 8
8E
Anunț publicat de 6 agenții cu prețuri cuprinse între 500 € și 550 €
Agenție

2 luni în urmă
12

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Iancului, Ferdinand I, 100mp, parter inalt

Ferdinand, Sector 2

503 m (2 min)

100 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
5

375.000 €
/ lună 2,659.57 € / mp / lună

Ferdinand spatiu inchiriat 140 mp

Ferdinand, Sector 2

743 m

141 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

620 €
/ lună

Apartament 2 camere/ Ferdinand I / Piata Iancul ...

Ferdinand, Sector 2

503 m (2 min)

2 camere
80 mp
Etaj 8 / 9
2012
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 620 € și 660 €
Agenție

5 luni în urmă
19

2.000 €
/ lună 22.73 € / mp / lună

Spatii pentru clinica medicala sau birouri | Re ...

Ferdinand, Sector 2

577 m (5 min)

88 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

280 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Fer ...

Ferdinand, Sector 2

743 m (8 min)

2 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

6 luni în urmă
20

650 €
/ lună

2 camere TEPES voda -popa nan complex rezidenti ...

Ferdinand, Sector 2

759 m

2 camere
65 mp
Etaj 5 / 6
2009
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

2.500 €
/ lună 4.39 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez cladire P+3E in intersec? ...

Ferdinand, Sector 2

503 m

570 mp utili
2025
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri/comercial

Ferdinand, Sector 2

669 m

260 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
8

800 €
/ lună

Apartament 3 camere de lux - Ferdinand Dimitrov ...

Ferdinand, Sector 2

743 m (8 min)

3 camere
80 mp
Etaj 5 / 7
1990
Agenție

10 luni în urmă
9

500 €
/ lună

GM1710 Inchiriere apartament 2 camere Matei Bas ...

Ferdinand, Sector 2

2 camere
60 mp
Etaj 2 / 5
1990
Agenție

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat zona Ferdin ...

Ferdinand, Sector 2

676 m (8 min)

2 camere
55 mp
Etaj 2
Agenție

Mai mult de un an
5

335 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Ferdinand

Ferdinand, Sector 2

162 m

2 camere
64 mp
Etaj 1
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 335 € și 340 €
Agenție

Mai mult de un an
18

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Ferdinand Cladire Birouri -

Ferdinand, Sector 2

743 m (8 min)

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

550 €
/ lună

Inchiriez corp casa (tip garsoniera) , curte-zo ...

Ferdinand, Sector 2

1 camere
40 mp
15 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

1.100 €
/ lună 20 € / mp / lună

Birou privat*Toate cheltuielile incluse*Hub mod ...

Ferdinand, Sector 2

41 m

55 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

350 €
/ lună

Inchiriez apartament la curte la etaj

Ferdinand, Sector 2

2 camere
65 mp
Etaj 1
1990
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

3.000 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Vand sau Inchiriez spa?iu comercial in Bucure?t ...

Ferdinand, Sector 2

207 m

550 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriere garsoniera Ferdinand

Ferdinand, Sector 2

1 camere
30 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

320 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Ferdinad

Ferdinand, Sector 2

1 camere
30 mp
Etaj 1
1987
Agenție

Mai mult de un an
3

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in zona Ferdinan

Ferdinand, Sector 2

1 camere
30 mp
Agenție

Mai mult de un an
7

300 €
/ lună

Apartament cu 3 camere in zona Ferdinand de inc ...

Ferdinand, Sector 2

3 camere
60 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

270 €
/ lună

Inchiriere garsoniera Ferdinand

Ferdinand, Sector 2

1 camere
35 mp
Etaj 10
Agenție

Mai mult de un an
3

280 €
/ lună

Garsoniera cu centrala proprie de inchiriat in ...

Ferdinand, Sector 2

533 m (2 min)

1 camere
34 mp
Etaj 10
1982