Proprietăți unice: 66
Proprietari: 7
Agenție

4 zile în urmă
5

2.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Clădire de închiriat la rosu | Ferdinand | 500 ...

Ferdinand, Sector 2

956 m (12 min)

500 mp utili
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
19

600 €
/ lună

2 CAMERE -FERDINAND -Mihai Bravu

Ferdinand, Sector 2

413 m

2 camere
60 mp
Etaj 4 / 8
1968
Agenție

3 săptămâni în urmă
14

690 €
/ lună
750 €

Ferdinand - Mihai Bravu, bloc nou, mobilat mod ...

Ferdinand, Sector 2

273 m

2 camere
54 mp
Etaj 3 / 6
2020

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
14

570 €
/ lună

2 camere MODERN | Prima utilizare

Ferdinand, Sector 2

446 m

2 camere
47 mp
Parter
2025
Agenție

1 lună în urmă
7

570 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE DE INCHIRIAT GARA DE EST BU ...

Ferdinand, Sector 2

634 m (12 min)

2 camere
52 mp
Etaj 2
1970
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 570 € și 575 €
Agenție

1 lună în urmă
10

699 €
/ lună

Apartament 3 camere în vilă, proaspat renovat, ...

Ferdinand, Sector 2

388 m (5 min)

3 camere
80 mp
Etaj 2 / 3
2006
Agenție

1 lună în urmă
11

550 €
/ lună

Inchiriere 3 camere - zona Ferdinand - Metrou I ...

Ferdinand, Sector 2

585 m

3 camere
65 mp
Etaj 2 / 10
10E
Agenție

1 lună în urmă
6

350 €
/ lună

Garsonieră Bd. Ferdinand, Metrou Obor- Ian ...

Ferdinand, Sector 2

592 m

1 camere
30 mp
Parter / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
15

730 €
/ lună

Apartament 3 Camere | Semidecomandat | Parcare ...

Ferdinand, Sector 2

3 camere
65 mp
Etaj 4 / 8
1982
Agenție

1 lună în urmă
8

580 €
/ lună

Apartament de Inchiriat - 2 Camere - Zona Ferdi ...

Ferdinand, Sector 2

594 m (7 min)

2 camere
50 mp
Etaj 4
2025
Agenție

2 luni în urmă
9

2.663 €
/ lună
2.201 €
34.14 € / mp / lună

Spatiu comercial Ferdinand - loc parcare - 78 m ...

Ferdinand, Sector 2

278 m

78 mp utili
4E
2015
Agenție

2 luni în urmă
8

1.501 €
/ lună 16.68 € / mp / lună

Clădire nouă de inchiriat/vânzare premium Piața ...

Ferdinand, Sector 2

900 m (11 min)

90 mp utili
3E
2025
Agenție

3 luni în urmă
30

5.699 €
/ lună 14.84 € / mp / lună

Sediu de firma cu acces rapid catre nordul Bucu ...

Ferdinand, Sector 2

526 m

384 mp
1940
1E
Agenție

3 luni în urmă
30

8.500 €
/ lună

Clădire pentru centru medical, clinic&#259 ...

Ferdinand, Sector 2

543 m

13 camere
331 mp
328 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

580 €
/ lună

De inchiriat Apartament 2 camere Bld. Ferdinand

Ferdinand, Sector 2

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 8
1980
Agenție

3 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună

Casa Individuala Ferdinand recent renovata, pre ...

Ferdinand, Sector 2

381 m

3 camere
60 mp
200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

645 €
/ lună

Apartament 2 camere - parcare subterană - Ferdi ...

Ferdinand, Sector 2

715 m (9 min)

2 camere
52 mp
Etaj 5 / 6
2021
Agenție

4 luni în urmă
15

4.502 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Spatiu comercial evenimente/ birouri/showroom e ...

Ferdinand, Sector 2

516 m (6 min)

330 mp utili
3E
2016
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
20

5.700 €
/ lună

Vila renovata | Ideala pentru clinica medicala ...

Ferdinand, Sector 2

656 m (8 min)

14 camere
343 mp
328 mp teren
1940
Agenție

6 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat // Clăd ...

Ferdinand, Sector 2

913 m (11 min)

250 mp utili
2025
Agenție

6 luni în urmă
14

13.636 €
/ lună
11.270 €
13.91 € / mp / lună

Spatiu de birouri 250- 1000 mp I Bd. Ferdinand ...

Ferdinand, Sector 2

25 camere
980 mp
Etaj 1 / 7
2008
Agenție

6 luni în urmă
14

3.478 €
/ lună
2.875 €
13.91 € / mp / lună

Spatiu de birouri 250- 500 mp I Bd. Ferdinand I ...

Ferdinand, Sector 2

7 camere
250 mp
Etaj 2 / 7
2008
Agenție

7 luni în urmă
7

598 €
/ lună

Apartament 2 camere in bloc nou ultracentral

Ferdinand, Sector 2

444 m

2 camere
74 mp
Etaj 7
2015
Agenție

8 luni în urmă
6

1.680 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birouri si depozitare sau productie

Ferdinand, Sector 2

280 mp
Etaj 2
2000
Agenție

8 luni în urmă
17

1.170 €
/ lună 9 € / mp / lună

PACHE-PRO TV-DIMITROV-FERDINAND-PARTER VILA,130 ...

Ferdinand, Sector 2

459 m (2 min)

3 camere
130 mp
Parter / 3
2007
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
14

1.950 €
/ lună 23.49 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal cu dublu acces

Ferdinand, Sector 2

250 m

83 mp utili
10E
1980
Agenție

10 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Iancului-Ferdinand inchiriere garsoniera cu Con ...

Ferdinand, Sector 2

475 m (3 min)

1 camere
25 mp
Parter
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez Apartament Ferdinand

Ferdinand, Sector 2

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

350 €
/ lună

Garsoniera de inchiriere in Sinaia

Ferdinand, Sector 2

1 camere
40 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

380 €
/ lună

Apartamente 2 camere zona Ferdinand

Ferdinand, Sector 2

2 camere
60 mp
Etaj 3
1978