Proprietăți unice: 242
Proprietari: 35
Agenție

Ieri
16

650 €
/ lună

Apartament 2 camere GVI Town | Metrou Mihai Bra ...

Mihai Bravu, Sector 3

332 m

2 camere
55 mp
Etaj 1
2019
Agenție

Ieri
14

650 €
/ lună

Apartament 2 camere | GVI Town | Parcare | Curt ...

Mihai Bravu, Sector 3

320 m

2 camere
55 mp
Parter
2019
Agenție
Comision 0%

Ieri
12

2.500 €
/ lună 17.12 € / mp / lună

Spațiu Cabinete Medicale-Clinică-Biro ...

Mihai Bravu, Sector 3

374 m

146 mp utili
4E
2021

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
17

500 €
/ lună

Apartament 2 camere - Piata Iancului - Mihai B ...

Mihai Bravu, Sector 3

545 m (7 min)

2 camere
55 mp
Etaj 4
1984
Agenție

4 zile în urmă
10

650 €
/ lună

Mihai Bravu-Metrou,Apartament cu gradina GVI To ...

Mihai Bravu, Sector 3

155 m

2 camere
53 mp
Parter / 8
2019
Agenție

4 zile în urmă
10

650 €
/ lună

Mihai Bravu-GVI Town,Apartament 2 camere Modern

Mihai Bravu, Sector 3

151 m

2 camere
52 mp
Etaj 1
8E
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
13

450 €
/ lună

Apartament 2 camere I etaj 7/9 I 55mp I Mihai B ...

Mihai Bravu, Sector 3

349 m (4 min)

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 9
1968
Agenție

1 săptămână în urmă
9

599 €
/ lună

Mihai Bravu Metrou/Vitan/Bloc Nou/Loc Parcare/A ...

Mihai Bravu, Sector 3

460 m (5 min)

2 camere
56 mp
Etaj 2 / 6
2019
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 599 € și 600 €
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
17

600 €
/ lună

2 camere | parcare | 2 Min Metrou Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

100 m

2 camere
67 mp
Etaj 1 / 5
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
5

4.845 €
/ lună 19 € / mp / lună

Mihai Brabu - Obor - sup 255 - pret 4700 euro

Mihai Bravu, Sector 3

365 m

255 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.875 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat | 100 mp utili + parcare pr ...

Mihai Bravu, Sector 3

394 m (5 min)

100 mp utili
3E
2007
Agenție

2 săptămâni în urmă
23

1.100 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat - Parcare subt ...

Mihai Bravu, Sector 3

601 m

3 camere
78 mp
Etaj 12
2009
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

1.000 €
/ lună

3 Camere de inchiriat | Asmita Garden | Metrou ...

Mihai Bravu, Sector 3

400 m (5 min)

3 camere
100 mp
Etaj 12
2016
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 1,000 € și 1.100 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.875 €
/ lună
1.550 €
18.75 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat | 100 mp | parcare privata ...

Mihai Bravu, Sector 3

379 m (5 min)

100 mp utili
3E
2007
Agenție

2 zile în urmă

750 €
/ lună 10.14 € / mp / lună

3 camere-decomandat-parcare-100 m Metrou M. Bra ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

74 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

750 €
/ lună 10.14 € / mp / lună

3 camere-decomandat-parcare-comision 0%-100 m M ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

74 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

750 €
/ lună 10.14 € / mp / lună

3 camere-decomandat-parcare-comision 0%-100 m M ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

74 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

750 €
/ lună 10.14 € / mp / lună

3 camere-decomandat-parcare-comision 0%-100 m M ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

74 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

750 €
/ lună 10.14 € / mp / lună

3 camere-decomandat-parcare-comision 0%-100 m M ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

74 mp utili
Agenție

2 zile în urmă

750 €
/ lună

3 camere-decomandat-parcare-100 m Metrou M. Bra ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

3 camere
74 mp
Etaj 9 / 10
2024
Agenție

2 zile în urmă

750 €
/ lună

3 camere-decomandat-parcare-comision 0%-100 m M ...

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

3 camere
74 mp
Etaj 9 / 10
2024
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

400 €
/ lună
550 €

Garsoniera in vila, Mihai Bravu, 5 minute de me ...

Mihai Bravu, Sector 3

624 m (7 min)

1 camere
50 mp
Parter
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

2.401 €
/ lună 20.88 € / mp / lună

Zona Mihai Bravu sp 115 mp trafic intens pieton ...

Mihai Bravu, Sector 3

477 m (6 min)

115 mp utili
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament 2 camere Lux langa metrou Mihai Brav ...

Mihai Bravu, Sector 3

551 m (6 min)

2 camere
68 mp
Etaj 3
2020
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 700 € și 800 €
Agenție

6 zile în urmă
7

275 €
/ lună

Mihai bravu etaj 10 lugojana

Mihai Bravu, Sector 3

743 m

1 camere
32 mp
Etaj 10 / 10
1980
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

1.210 €
/ lună
1.000 €
16.35 € / mp / lună

Birou de inchiriat Tip 2.S-100 m Metrou M. Brav ...

Mihai Bravu, Sector 3

176 m (1 min)

74 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

250 €
/ lună

GARSONIERA de Inchiriat Zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

559 m

1 camere
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

15 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Spațiu birouri 2 încăperi - 100 mp - Metrou Mih ...

Mihai Bravu, Sector 3

180 m

100 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

500 €
/ lună

Apartament 2 Camere | 5 minute Metrou Mihai Bra ...

Mihai Bravu, Sector 3

414 m (5 min)

2 camere
60 mp
Parter / 3
2016
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

1.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spațiu birouri 2 încăperi + terasă, 100 mp - Me ...

Mihai Bravu, Sector 3

186 m

100 mp utili