Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
3

56.616 €
12 € / mp

Teren Intravilan (4718 mp), Danesti

Dănești

4.718 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vânzare Dănești, Sasa / ...

Dănești

5.238 mp teren
f.s. 20 m
Pădure
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

37.500 €
7.50 € / mp

Vanzare teren - la 6 km de Tg. Jiu - situat in ...

Dănești

5.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
5

140.000 €
24.89 € / mp

Teren de vanzare in Dane?ti

Dănești

5.624 mp
5.624 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vanzare Comuna Danesti Sat Sasa Gorj

Dănești

5.238 mp
5.238 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

23.500 €
4.49 € / mp

Teren de vanzare Dane?ti, Sasa 8 km de ora?

Dănești

5.238 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.999 €
49.56 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 686 mp, Botorogi ...

Botorogi

La ~5km distanță

686 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
2.66 € / mp

Teren situat in orasul Targu-Carbunesti , Local ...

Floreșteni

La ~10km distanță

4.511 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

71.500 €
55 € / mp

Oportunitate de achizitie- teren de vanzare zon ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

1.300 mp teren
f.s. 13 m

Agenție

Mai mult de un an
1

45.000 €
30 € / mp

De vanzare teren intravilan de vanzare, 1500 mp ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

1.500 mp teren
f.s. 1200 m
Agenție

6 luni în urmă
2

22.000 €
9.65 € / mp

Teren 2280 mp, zona Balesti

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

2.280 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

6 luni în urmă
1

230.000 €
17.04 € / mp

Teren 13500 mp extravian, zona SDN

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

13.500 mp teren
f.s. 34 m
Agenție

7 luni în urmă
2

375.000 €
19.04 € / mp

Teren 19700 mp, zona prelungirea Aleea Mehedint ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

19.700 mp teren
f.s. 130 m
Agenție

Mai mult de un an
3

39.000 €
513.16 € / mp

Teren intravilan 2792 mp, zona Balanesti

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

2.792 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
1

37.500 €
7.50 € / mp

Oportunitate-Teren intravilan de vanzare, 5000 ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

9 luni în urmă
3

105.000 €
69.91 € / mp

???? Teren intravilan 1503 mp cu dubla deschide ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

1.502 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

9 luni în urmă
4

40.000 €
84.57 € / mp

???? Teren intravilan de 473 mp, utilita?i comp ...

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

473 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

5 luni în urmă
1

18.000 €
0.88 € / mp

Teren extravilan, 20500 mp, zona Galcesti

Primăverii, Târgu Jiu

La ~10km distanță

20.500 mp teren
f.s. 15 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

154.440 €
220 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona 9 Mai, Târgu ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

702 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

420.000 €
100 € / mp

Teren intravilan / Cartier Panduri

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

4.200 mp teren
f.s. 60 m
Pădure
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

105.000 €
250 € / mp

Teren intravilan 420 mp , Cartier Panduri

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

420 mp teren
f.s. 14 m
Pădure
Intravilan
Agenție

7 luni în urmă
1

145.000 €
206.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 702 mp, zona 9 mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

702 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

145.000 €
206.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 702 mp, zona 9 mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

702 mp
702 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

117.660 €
53 € / mp

Teren intravilan 2220 mp – Str. Muncii – oportu ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~10km distanță

2.220 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
6.24 € / mp

Vand Teren situat in Sat Urechesti,Com Dragutes ...

Drăguțești

La ~10km distanță

4.009 mp
4.009 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

29.000 €
29.47 € / mp

Teren de vânzare în Comuna Drăgu ...

Drăguțești

La ~10km distanță

984 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

47.900 €
40.46 € / mp

Vânzare teren intravilan împrejmuit - zonă lini ...

Drăguțești

La ~10km distanță

1.184 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

17.500 €
5 € / mp

Teren situat în Drăguțești, ...

Drăguțești

La ~10km distanță

3.500 mp teren
f.s. 13 m
Pădure
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
8

27.000 €
27.61 € / mp

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Drăguțești

La ~10km distanță

978 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

27.000 €
27.61 € / mp

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Drăguțești

La ~10km distanță

978 mp
978 mp teren

Terenuri de vânzare în Danesti, Județul Gorj

Danesti, situat în Județul Gorj, oferă o oportunitate excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare la prețuri accesibile. Această zonă rurală este ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole, având un mediu liniștit și natural. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 38.000 euro, cu oferte care încep de la 35.000 euro și ajung până la 53.500 euro.
  • Accesibilitate: Aproximativ 71% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Danesti o alegere atractivă pentru investitori și dezvoltatori.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 21 euro, cu valori variind între 5 euro/m² și 35 euro/m², oferind opțiuni pentru diverse bugete.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 100 de zile, indicând o piață activă.

Danesti este o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Danesti!