Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

17.000 €
6.35 € / mp

Teren extravilan 2.677 mp în Drăgu&#5 ...

Drăguțești

2.677 mp teren
f.s. 15 m
Livadă
Extravilan
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

47.900 €
40.46 € / mp

Vânzare teren intravilan împrejmuit - zonă lini ...

Drăguțești

1.184 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

17.500 €
5 € / mp

Teren situat în Drăguțești, ...

Drăguțești

3.500 mp teren
f.s. 13 m
Pădure
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

29.000 €
29.47 € / mp

Teren de vânzare în Comuna Drăgu ...

Drăguțești

984 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

55.000 €
19.34 € / mp

Vanzare teren intravilan 2844 mp in Sat Iasi-Go ...

Drăguțești

2.844 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

27.000 €
27.61 € / mp

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Drăguțești

978 mp
978 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

25.000 €
6.24 € / mp

Vand Teren situat in Sat Urechesti,Com Dragutes ...

Drăguțești

4.009 mp
4.009 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

27.000 €
27.61 € / mp

Vanzare teren intravilan, 978 mp, comuna Dragut ...

Drăguțești

978 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.999 €
49.56 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 686 mp, Botorogi ...

Botorogi

La ~5km distanță

686 mp teren
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

37.000 €
36.000 €
64.91 € / mp

Teren Intravilan, situat in Balesti

Bălești

La ~5km distanță

570 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

55.000 €
7.33 € / mp

Teren Intravilan (7500 mp),situat in Balesti - ...

Bălești

La ~5km distanță

7.500 mp
7.500 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
8

95.000 €
111.76 € / mp

Vand Teren [ 850mp ] + Casa Comuna Balesti Jude ...

Bălești

La ~5km distanță

850 mp
850 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

40.000 €
8.05 € / mp

Vanzare teren intravilan, 4967 mp, utilitati, ...

Bălești

La ~5km distanță

4.967 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

49.990 €
15.07 € / mp

teren de vanzare intravilan

Bălești

La ~5km distanță

3.318 mp
3.318 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

55.000 €
7.33 € / mp

Teren Intravilan (7500 mp),situat in Balesti - ...

Bălești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

10.000 €
0.98 € / mp

Teren Extravilan-Agricol, Balesti

Bălești

La ~5km distanță

10.240 mp teren
f.s. 32.5 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
2

22.600 €
11.77 € / mp

Teren Intravilan (1920 mp), Balesti - Rasova

Bălești

La ~5km distanță

1.920 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

34.000 €
9.99 € / mp

Terenuri, Balesti (3404mp), Slobozia (250mp-500 ...

Bălești

La ~5km distanță

3.404 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

35.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp, Balesti - Ceauru

Bălești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

25.000 €
48.08 € / mp

Teren intravilan

Bălești

La ~5km distanță

520 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

22.000 €
9.65 € / mp

Teren 2280 mp, zona Balesti

Bălești

La ~5km distanță

2.280 mp
2.280 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

22.000 €
11.58 € / mp

Teren intravilan, zona Balesti, 1900 mp

Bălești

La ~5km distanță

1.900 mp
1.900 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

1.600 €
0.75 € / mp

Teren extravilan arabil Balesti, Gorj - 3084604

Bălești

La ~5km distanță

2.147 mp
2.147 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

27.000 €
11.05 € / mp

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Bălești

La ~5km distanță

2.444 mp
2.444 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

19.000 €
31.15 € / mp

Parcele Teren 610 mp, zona pepiniera Cornesti

Bălești

La ~5km distanță

610 mp
610 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

7.000 €
2 € / mp

Teren, loc de casă, vânzare 3500 mp C ...

Bălești

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
42.31 € / mp

Vânzare loturi teren intravilan 520 mp - Sat Ce ...

Bălești

La ~5km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

17.000 €
7.27 € / mp

Teren de vanzare, Bale?ti, sat Rasova, Gorj

Bălești

La ~5km distanță

2.338 mp
2.338 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

145.000 €
206.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 702 mp, zona 9 mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

702 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

145.000 €
206.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 702 mp, zona 9 mai

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

702 mp
702 mp teren