Vand teren intravilan 7500 mp.Trestieni Ulmi jud. Giurgiu

82.000 €
10.93 € / mp

Trestieni, Judeţul Giurgiu

Suprafață teren:
7.500 mp

Descriere teren

Vand teren intravilan in suprafata de 7500 mp situat in localitatea Trestieni jud Giurgiu. Utilitati : apa, curent ID anun? : 1748850681
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 18 Mai 2026 ID anunț: 617652
Suprafață teren: 7.500 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 2000 mp, în Săbăreni
85.000 €
Județul Giurgiu, Săbăreni
2.000 mp teren
Teren de 7470 mp, în Trestieni
79.000 €
Județul Giurgiu, Trestieni
7.470 mp teren
Teren de 4400 mp, în Grădinari
88.000 €
Județul Giurgiu, Grădinari
4.400 mp teren
Teren intravilan de 5000 mp, în Călugăreni
75.000 €
Județul Giurgiu, Călugăreni
5.000 mp teren
Construcții
Teren de 2480 mp, în Drăgănescu
74.400 €
Județul Giurgiu, Drăgănescu
2.480 mp teren
Teren de 3092 mp, în Bolintin-Deal
74.000 €
Județul Giurgiu, Bolintin-Deal
3.092 mp teren
Teren de 4153 mp, în Comana
75.000 €
Județul Giurgiu, Comana
4.153 mp teren
Teren în Central
84.285 €
Județul Giurgiu, Mihăilești
Teren intravilan de 4700 mp, în Florești-Stoenești
79.900 €
Județul Giurgiu, Florești-Stoenești
4.700 mp teren
Pășune