Proprietar
Proprietăți unice: 16
Proprietari: 7
Agenție

1 lună în urmă
14

600.000 €
720.000 €
10 € / mp

Fermă Zootehnică de Vânzare 6 Ha | Vaci și Oi | ...

Călugăreni

60.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
5

2.400.000 €
6 € / mp

Teren de vanzare Calugareni Judetul Giurgiu

Călugăreni

400.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

3.960.000 €
9.90 € / mp

Calugareni, vanzare teren intravilan, 40 ha, du ...

Călugăreni

400.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

10 luni în urmă
1

230.000 €
6.41 € / mp

Teren Calugareni deschidere DN5 + a doua desc ...

Călugăreni

35.900 mp teren
f.s. 77 m
Extravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
3

20.400 €
29.14 € / mp

Calugareni 700mp,zona rezidentiala variante /as ...

Călugăreni

700 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

31.000 €
22.98 € / mp

Vand teren intravilan Branistari, Calugareni, J ...

Călugăreni

1.349 mp
1.349 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

125.000 €
1.12 € / mp

Teren intravilan

Călugăreni

111.700 mp
111.700 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

289.080 €
3.30 € / mp

Vand Teren Extravilan 8,76 Ha Intrare Calugaren ...

Călugăreni

87.600 mp
87.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

14 €
0.01 € / mp

Teren intravilan Calugareni 2750 mp

Călugăreni

2.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

4.000.000 €
10 € / mp

Teren intravilan Calugareni - Uzunu - DN5, Giur ...

Călugăreni

400.000 mp teren
f.s. 275 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

100.000 €
8.43 € / mp

Ferma Calugareni 11860 mp 100 000 Euro

Călugăreni

11.860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Călugăreni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan

Călugăreni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €
10 € / mp

Teren intravilan

Călugăreni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25.000 €
10 € / mp

Vand teren

Călugăreni

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25.000 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Călugăreni

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

42.500 €
10 € / mp

SUPER OCAZIE SE VINDE TEREN UZUNU STRADAL DN5 B ...

Uzunu

La ~5km distanță

4.250 mp teren
f.s. 22 m
Construcții
Intravilan
Agenție

1 lună în urmă
20

1.600.000 €
15.24 € / mp

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Crânguri

La ~5km distanță

105.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
18

1.600.000 €

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Crânguri

La ~5km distanță

f.s. 400 m

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

1.600.000 €

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Crânguri

La ~5km distanță

f.s. 400 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

31.000 €
22.98 € / mp

Vand teren intravilan Branistari, Calugareni, J ...

Brăniștari

La ~5km distanță

1.349 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

10.000 €
0.33 € / mp

De vanzare urgent teren extravilan (agricol) 3 ...

Brăniștari

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

99.000 €
9.10 € / mp

Teren intravilan-ideal amplasare panouri fotovo ...

Mihai Bravu

La ~5km distanță

10.883 mp
10.883 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

60.000 €
60 € / mp

Teren Teghes, Domnesti - 3001300

Mihai Bravu

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
16

1.600.000 €
15.24 € / mp

Black Angus Farm with authorized Slaughterhouse

Singureni

La ~10km distanță

105.000 mp
105.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
12

65.000 €
115.86 € / mp

Teren de vanzare, 561 mp, strada Cetatea Alba, ...

Singureni

La ~10km distanță

561,09 mp
561,09 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
7

21.750 €
14.80 € / mp

Teren intravilan 1470mp la 25 km de Bucuresti

Singureni

La ~10km distanță

1.470 mp
1.470 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

40.500 €
10.90 € / mp

Vanzare teren intravilan Comuna Comana,Localita ...

Budeni

La ~10km distanță

3.714 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
9

60.000 €
15 € / mp

Vand teren intravilan 4000MP cu dechidere la De ...

Budeni

La ~10km distanță

4.000 mp teren
f.s. 37 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

10.514 €
19.99 € / mp

Comana intravilan, ultim lot (din 15), Delta, g ...

Budeni

La ~10km distanță

526 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Călugăreni, Județul Giurgiu

Călugăreni, situat în Județul Giurgiu, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori datorită prețurilor accesibile și potențialului de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 43.000 euro, cu oferte care încep de la 20.200 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 4.000.000 euro, oferind opțiuni pentru diferite tipuri de investiții.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 15 euro, cu valori variind de la 6 euro/m² până la 40 euro/m², ceea ce reflectă diversitatea ofertei.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de terenuri: Zona nu are terenuri noi sau în fază de planificare, ceea ce poate fi un avantaj pentru cei care caută proprietăți deja stabilite.

Călugăreni reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare, având prețuri accesibile și un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Călugăreni!