Teren intravilan in Tataresti, Satu Mare

21.000 €
750 € / mp

Tătăreşti, Judeţul Satu Mare

Suprafață teren:
28 mp

Descriere teren

Teren intravilan de vanzare in Tatare?ti, Jud. Satu Mare. 28 ari ID anun? : 1748266816
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1660152
Suprafață teren: 28 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1918 mp, în Ardud
23.000 €
Județul Satu Mare, Ardud
1.918 mp teren
Teren de 1943 mp, în Ciuperceni
20.000 €
Județul Satu Mare, Ciuperceni
1.943 mp teren
Teren de 660 mp, în Viile Satu Mare
19.500 €
Județul Satu Mare, Viile Satu Mare
660 mp teren
Teren de 4300 mp, în Central
21.000 €
Județul Satu Mare, Tășnad
4.300 mp teren
Teren de 560 mp, în Păulești
22.500 €
Județul Satu Mare, Păulești
560 mp teren
Teren în Viile Satu Mare
20.000 €
Județul Satu Mare, Viile Satu Mare
Teren de 3500 mp, în Medieșu Aurit
21.000 €
Județul Satu Mare, Medieșu Aurit
3.500 mp teren
Teren de 3483 mp, în Medieșu Aurit
23.000 €
Județul Satu Mare, Medieșu Aurit
3.483 mp teren
Teren de 3483 mp, în Medieșu Aurit
23.000 €
Județul Satu Mare, Medieșu Aurit
3.483 mp teren