Teren intravilan Unirii, TgMures

93.000 €
110.06 € / mp

Unirii, Târgu Mureş

Suprafață teren:
845 mp

Descriere teren

De vanzare teren intravilan construibil 845 mp in TgMure?, zona Unirii, str. Ion Vescan nr.2. Deschidere: 15.8m. Acces la utilita?i. ID anun? : 1766774970
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1666348
Suprafață teren: 845 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 8012 mp, în Remetea
85.000 €
Târgu Mureș, Remetea
8.012 mp teren
Teren de 812 mp, în Central
85.000 €
Târgu Mureș, Central
812 mp teren
Teren de 2164 mp, în Exterior Vest
97.000 €
Târgu Mureș, Exterior Vest
2.164 mp teren
Teren de 2460 mp, în Central
92.000 €
Târgu Mureș, Central
2.460 mp teren
Teren de 2664 mp, în Sânișor
93.240 €
Județul Mureș, Sânișor
2.664 mp teren
Teren de 950 mp, în Livezeni
95.000 €
Județul Mureș, Livezeni
950 mp teren
Teren în Livezeni
95.000 €
Județul Mureș, Livezeni
Teren de 950 mp, în Livezeni
95.000 €
Județul Mureș, Livezeni
950 mp teren
Teren în Central
89.000 €
Județul Mureș, Sovata