Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

37.500 €
93.75 € / mp

Vand teren intravilan in Budiul Mic

Exterior Vest, Târgu Mureș

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

50.000 €
76.92 € / mp

Teren intravilan 650mp

Exterior Vest, Târgu Mureș

650 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

97.000 €
44.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Targu Mures

Exterior Vest, Târgu Mureș

2.164 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

6.756.750 €
350 € / mp

Teren intravilan in Tg-Mures, zona Shopping Cit ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

19.305 mp
19.305 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

165.000 €
14.60 € / mp

Vand tertenextravilan in zona Combinat la Autos ...

Exterior Nord, Târgu Mureș

La ~5km distanță

11.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

44.300 €
25.97 € / mp

Vand teren intravilan ,Santana de Mures,1706mp, ...

Sud-Vest, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.706 mp teren
Construcții

Agenție

7 luni în urmă
9

937.500 €
25 € / mp

Teren 37.500 Mp-DN 15 Autostrada Transilvania - ...

Sud-Vest, Târgu Mureș

La ~5km distanță

37.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
28

369.000 €
580.19 € / mp

Transilvania Camping, domeniu de 14.400mp,Sanma ...

Exterior Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

14.390 mp teren
f.s. 850 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

55.000 €
110 € / mp

Intravilan pe 500mp, recomandat constructie/ in ...

Exterior Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

330.000 €
29.20 € / mp

Vand teren intravilan in zona Fac.Sapientia

Periferie, Târgu Mureș

La ~5km distanță

11.300 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

148.400 €
30 € / mp

Vand teren intravilan in Sanisor cu suprafata d ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4.946 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă

Preț necomunicat

Caut teren cu izvor natural permanent

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
8

500.000 €
20 € / mp

Teren 25000 MP | TG. MURES-SANPAUL | INTRAVILAN ...

Exterior Sud, Târgu Mureș

La ~5km distanță

25.000 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

5 luni în urmă
6

148.400 €
30 € / mp

Vand teren intravilan in Sanisor cu suprafata d ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4.946 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

550.000 €
837.14 € / mp

C 1531 De vanzare teren in Tg Mure? - Ultracent ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

657 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

215.000 €
153.57 € / mp

Teren intravilan, 1400 mp, zona Unirii

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.400 mp teren
f.s. 56 m
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

185.000 €
289.06 € / mp

De vanzare teren cu proiect de casa -zona Cetat ...

Ultracentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

640 mp teren
f.s. 11 m
Pășune
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

121.000 €
301.00 € / mp

De vanzare teren de 402mp - in inima orasului, ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

402 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
3

54.000 €
90 € / mp

Teren nivelat si liber pentru casa mult visata, ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
17

52.000 €
20 € / mp

Teren intravilan Câmpul Cetății ...

Nord, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

2.300.000 €
896.34 € / mp

PROIECT IMOBILIAR!!! Teren 2 566 Mp Pretabil Bl ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.566 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

738.000 €
18 € / mp
779.000 €

Ungheni - Investitie teren Spatiu Industrial - ...

Nord-Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

41.000 mp teren
f.s. 80 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
5

40.500 €
33.75 € / mp

Loc de casa zona linistita

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

85.000 €
104.68 € / mp

Teren De Vanzare, 812 Mp, Intravilan, PUZ, Zona ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

812 mp
812 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

92.000 €
37.40 € / mp

Teren de 2460 mp intravilan in Nazna locatie ex ...

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.460 mp
2.460 mp teren
Agenție

9 luni în urmă

69.000 €
33.41 € / mp

Vand teren intravilan in Sovata

Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.065 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
4

78.000 €
30 € / mp

Teren intravilan, 2600 mp, Bardesti

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

1.200.000 €
60 € / mp

2 ha Teren Santana de Mures

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

20.000 mp
20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

577.167 €
302.34 € / mp

Teren zonă centrală Târgu Mureș

Central, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.909 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

100.000 €
70.97 € / mp

Pretios teren intravilan 1.409 mp, livada, util ...

Exterior Est, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.409 mp teren
Construcții