Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
2

500.000 €
53.76 € / mp

Teren industrial la Aeroport Transilvania / par ...

Depozite, Târgu Mureș

9.300 mp
9.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

140.000 €
15.91 € / mp

Teren de vanzare | 8800 mp | Viile Dealul Mic

Depozite, Târgu Mureș

8.800 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

176.000 €
55 € / mp

Vand teren intravilan

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.200 mp
3.200 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
1

230 €
0.03 € / mp

Vand Teren Platou Cornesti

Libertății, Târgu Mureș

La ~5km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

193.000 €
27.61 € / mp

Teren intravilan de vanzare,70 ari cu utilitati ...

Mureșeni, Târgu Mureș

La ~5km distanță

6.991 mp teren
f.s. 50 m
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

203.000 €
29 € / mp

Teren 7000 mp,29euro mp.zona Libertății, Targu ...

Mureșeni, Târgu Mureș

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3.200 €
1 € / mp

Teren 3200 mp - str. Baneasa

Mureșeni, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Pășune
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
13

650.000 €
43.62 € / mp

Teren intravilan de vanzare 14900 mp, 43m desch ...

Mureșeni, Târgu Mureș

La ~5km distanță

14.900 mp teren
f.s. 43 m
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
1

80.000 €
20 € / mp

teren intravilan

Mureșeni, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

1.023.900 €
300 € / mp

Vand 3413 mp teren intravilan

Mureșeni, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.413 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

495.000 €
109.71 € / mp

Vând teren in Tg. Mures, suprafata de 4512 mp s ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

4.512 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.580.000 €
451.43 € / mp

imobilstar vinde teren pentru centru comercial ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

275.000 €
381.94 € / mp
290.000 €

Teren 720 Mp De Vanzare Cu Proiect Autorizat Sp ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

720 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

230.000 €
184 € / mp

1.250 mp teren intravilan + casa, Gheorge Doja ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă

230.000 €

1.250 mp teren intravilan casa, Gheorge Doja, r ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

f.s. 11 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1.023.900 €
300 € / mp

Vand teren 3413 mp

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3.413 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

300.000 €
416.67 € / mp

Oportunitate – Teren cu Autorizație Showroom/Se ...

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

720 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

470.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare in Tg Mures23.500 mp

Gheorghe Doja, Târgu Mureș

La ~5km distanță

23.500 mp teren
f.s. 300 m
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
4

79.325 €
95 € / mp

Vand teren cu suprafata de 835 mp str Viile Dea ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

835 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

6.756.750 €
350 € / mp

Tudor - Teren Intravilan 19305 mp - Zona Shoppi ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

19.305 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

31.000 €
10.69 € / mp

Teren de 29 arii de vanzare pe strada Vladeasa ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.900 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

452.600 €
31 € / mp

De vanzare teren intravilan clasa B ,14600 mp, ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

14.600 mp teren
f.s. 140 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
5

6.756.750 €
350 € / mp

Oportunitate Strategică de Investiție Teren 19 ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

19.305 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

196.826 € + TVA
134.44 € + TVA / mp

Ocazie Unica - Teren la Platoul Cornesti la doa ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.464 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
13

49.000 €
75.38 € / mp

Teren intravilan 1.300 mp.zona Belvedere Targu ...

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

210.000 €
38.18 € / mp

Vand teren i.v. in zona Dambu Pietros S = 5500 ...

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

89.000 €
35.60 € / mp

Teren intravila, cu constructie

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

90.000 €
85.88 € / mp

Teren intravilan pentru constructie casa

Dâmbu Pietros, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.048 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

370.000 €
217.65 € / mp

Teren 1700mp de Vanzare, Zona Semicentrală, str ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

50.000 €
98.23 € / mp

Teren Intravilan, 509mp, Nazna

Nazna

La ~5km distanță

509 mp teren
f.s. 19 m
Intravilan
Agricol