Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de 10000 mp, în Țagu
760.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
76 €
/ mp
Ţagu, Judeţul Bistriţa Năsăud
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vind 1 ha de teren agricol in localitate Tagu comuna BUDESTI ,intabulat in Cartea Funciara ( posibilitate de accesare fonduri europene ) , Pre?ul este de 400 lei / ar . ID anun? : 1633767559
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1663278
Suprafață teren:
10.000 mp