Teren intravilan 1840 mp deschidere la 2 strazi zona de case

239.000 €
129.89 € / mp

Guşteriţa, Sibiu

Suprafață teren:
1.840 mp

Descriere teren

Ofer spre vanzare un teren intravilan mare, cu potential excelent de dezvoltare, situat intr-o zona rezidentiala linistita, in cartierul Gusterita Sibiu. - Suprafata teren: 1.840 mp - Zona de case, deja formata - Acces asfaltat si iluminat public Terenul este intravilan si se afla intr-o zona complet dezvoltata, ideala pentru constructii rezidentiale. Beneficiaza de certificat de urbanism si PUG, iar toate utilitatile sunt disponibile la limita proprietatii. Un mare avantaj il reprezinta deschiderea la doua strazi, ceea ce ofera flexibilitate ridicata pentru parcelare sau dezvoltarea mai multor unitati locative. Caracteristici principale Suprafata totala: 1.840 mp Intravilan, zona rezidentiala Regim de inaltime conform PUG:P+1+M,S+P+1+R, S+D+P+M, S+D+P+R Certificat de urbanism si PUG Utilitati la limita terenului Deschidere la 2 strazi ideal pentru parcelare Avantaje - Zona linistita, inconjurata de locuinte - Potrivit atat pentru dezvoltatori, cat si pentru persoane fizice - Posibilitate de parcelare - Acces rapid catre punctele de interes din oras - Oportunitate excelenta de investitie
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 15 Mai 2026 ID anunț: 1194621
Suprafață teren: 1.840 mp

Smardan
Mijloace transport aprox. 939 m