Teren intravilan 3738 mp Puz Cisnadioara

249.900 €
66.85 € / mp

Cisnădie, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
3.738 mp

Descriere teren

Agentia imobiliara Maac va propune spre vanzare teren intravilan cu o suprafata de 3738 mp situat in Cisnadioara . Avantaje: - intravilan puz aprobat - proiect de casa - deschidere 30 ml - utilitati in apropiere - view superb Pentru mai multe detalii va rog specificati CP3073590 la telefon .
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1583079
Suprafață teren: 3.738 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Cisnadioara
Mijloace transport aprox. 1026 m
transport
Statia Stejarului
Mijloace transport aprox. 1551 m
transport
Cisnadie Sus
Mijloace transport aprox. 1728 m
Școală
education
Scoala Nr. 3
Învățământ aprox. 1504 m
education
Scoala Nr. 2
Învățământ aprox. 1800 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 779 m
parks
Parc
Recreere aprox. 796 m
parks
Parc
Recreere aprox. 838 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1756 m

Proprietăți similare

Teren de 4107 mp, în Porumbacu de Jos
260.000 €
Județul Sibiu, Porumbacu de Jos
4.107 mp teren
Teren de 2300 mp, în Cristian
230.000 €
Județul Sibiu, Cristian
2.300 mp teren
Teren de 5072 mp, în Șura Mică
238.384 €
Județul Sibiu, Șura Mică
5.072 mp teren
Teren de 9574 mp, în Iacobeni
249.999 €
Județul Sibiu, Iacobeni
9.574 mp teren
Teren intravilan de 9574 mp, în Est
249.999 €
Sibiu, Est
9.574 mp teren
Construcții
Teren de 5500 mp, în Cristian
247.500 €
Județul Sibiu, Cristian
5.500 mp teren
Teren de 634 mp, în Ștrand