Teren Sisesti Stradal 3000 mp New 2025

1.170.000 €
390 € / mp

Siseşti, Bucureşti

Suprafață teren:
3.000 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre Vanzare un teren in Zona Baneasa Sisesti ,cu o suprafata de 3000 mp ,are 2 deschideri la 2 strazi 30/30. Se poate mari suprafata cu inca 2200 mp avand deschidere la Gh Ionescu Sisesti 75/30. POT 20% ,CUT 0,7 , P+2M Pret 390 Euro Neg Utilitatile sunt in fata terenului - Apa,Canalizare,Curent,Gaze Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650961
Suprafață teren: 3.000 mp
Front stradal: 30 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
statia Piscul Scoartei, linia 205
Mijloace transport aprox. 123 m
transport
Statia Piscul Radului, linia 205
Mijloace transport aprox. 667 m
transport
Statia Cimitirul Straulesti, linia N117, 304,97
Mijloace transport aprox. 846 m
transport
Straulesti
Mijloace transport aprox. 900 m
Școală
education
Camin Scoala Generala Nr. 181
Învățământ aprox. 1308 m
education
Scoala 181
Învățământ aprox. 1349 m
education
Scoala Generala Nr. 181
Învățământ aprox. 1358 m
education
Scoala Nr. 181
Învățământ aprox. 1363 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 387 m
restaurants
Micu Grill
Restaurante aprox. 864 m
shopping
CRIS-TIM
Supermarket/Mall aprox. 1317 m
shopping
Lidl
Supermarket/Mall aprox. 1486 m

Proprietăți similare

Teren de 14165 mp, în DN 1
1.133.200 €
București, DN 1
14.165 mp teren
Teren intravilan de 3000 mp, în Sisești
1.170.000 €
București, Sisești
3.000 mp teren