Teren Sisesti Stradal 3000 Mp

1.200.000 €
400 € / mp

Siseşti, Bucureşti

Suprafață teren:
3.000 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vanzare un Teren Intravilan Construibil - Sisesti,-Stradal avand o suprafata de 3000 mp si deschiderea de 30 ml la strada Gheorghe Ionescu Sisesti. POT 20% , CUT 0,7 ,P+2M acum se lucreaza la PUZ POT 50% , P+4r Utilitati sunt in fata terenului. Pret - 350 Eur mp Daca doresti sa vinzi sau sa inchiriezi apartamente, vile, terenuri si spatii comerciale in Bucuresti si localitatile limitrofe iti stam la dispozitie cu o evaluare gratuita. Te invitam sa ne contactezi! Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1647952
Suprafață teren: 3.000 mp
Front stradal: 30 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Piscul Radului, linia 205
Mijloace transport aprox. 151 m
transport
statia Piscul Scoartei, linia 205
Mijloace transport aprox. 549 m
transport
Statia Drumul Regimentului linii : 205
Mijloace transport aprox. 669 m
transport
Statia Darmanesti, linia 205
Mijloace transport aprox. 953 m
Școală
education
International School for Primary Education, Bucharest (en)
Învățământ aprox. 1285 m
education
International School for Primary Education
Învățământ aprox. 1369 m
education
Scoala Generala Nr. 8
Învățământ aprox. 1432 m
education
Universitatea Biotera
Învățământ aprox. 1571 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 601 m
restaurants
Vatra Noua
Restaurante aprox. 1160 m
shopping
CRIS-TIM
Supermarket/Mall aprox. 1449 m