Proprietar
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
6

135.000 €
305.43 € / mp

Teren Paradisul Verde | Corbeanca | 442MP | Toa ...

Nord, Sector 1

442 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

950.000 €
67.86 € / mp

Logistica Comercial Industrial-Doua Deschideri

Nord, Sector 1

14.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
8

1.401.143 €
1.157.970 €
292.82 € / mp

Centura | DN 1 | Odaii | 4785mp | Autorizatie C ...

Nord, Sector 1

4.785 mp teren
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
2

1.700.000 €
134.92 € / mp

Teren Vânzare zona Băneasa

Nord, Sector 1

12.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
17

1.314.908 €
131.49 € / mp

Teren de vanzare cu autorizatie pentru 2 hale - ...

Nord, Sector 1

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

1.373.540 €
140 € / mp

Teren Soseaua de centura Odai

Nord, Sector 1

9.811 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

625.000 €
125 € / mp

Teren 5,000mp Soseaua Odai

Nord, Sector 1

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

750.000 €
150 € / mp

Teren soseaua de centura Odai

Nord, Sector 1

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

39.000 €
72.49 € / mp

Teren Intravilan 538 mp Balote?ti (toate utilit ...

Nord, Sector 1

743 m

538 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

1.600.000 €
34.63 € / mp

Ilfov Nord-Est Afumati, 74 Parcele de vanzare 4 ...

Nord, Sector 1

46.200 mp
f.s. 70 m
Agenție

3 luni în urmă
5

33.640 €
36.500 €
20 € / mp

Cosoba, nod strategic A0 / A1, oportunitate de ...

Nord, Sector 1

1.682 mp
f.s. 13 m
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
10

3.984 €
3.46 € / mp

Cluj-Napoca

Nord, Sector 1

1.150 mp
f.s. 40 m
Agenție

2 luni în urmă
1

5.100.000 €
300 € / mp

Teren Bucurestii Noi

Nord, Sector 1

17.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

6.104.700 €
350 € / mp

Teren Baneasa

Nord, Sector 1

17.442 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

950.000 €
190 € / mp

Teren Bucurestii Noi - Straulesti , cu autoriza ...

Nord, Sector 1

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

5.800.000 €
145 € / mp

Teren Soseaua Odai sector 1

Nord, Sector 1

40.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

6.125.000 €
350 € / mp

Teren de vanzare Baneasa

Nord, Sector 1

17.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

860.000 €
93.48 € / mp

Teren 9,200mp Soseaua Odai

Nord, Sector 1

9.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 zile în urmă
4

9.500 €
8.03 € / mp

Draganu (Dumbravesti)

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

1.183 mp
f.s. 15 m
Agenție

3 zile în urmă
7

60.000 €
29.40 € / mp

Vidra, Dobreni, oportunitate, teren intravilan ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

2.041 mp
f.s. 9 m
Agenție

Ieri
7

22.200 €
23.92 € / mp

Popesti, Vasilati, Calarasi

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

928 mp
f.s. 21 m

Agenție

1 lună în urmă
4

200.000 €
400 € / mp

Super oportunitate

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

421 m

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
9

29.000 €
10 € / mp

Ogrezeni, Giurgiu

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

2.900 mp
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

0 €

Giurgiu , loc.Bolintin Vale

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

15.250 mp
f.s. 80 m
Agenție

1 lună în urmă

0 €

Branesti, judetul iLFOV

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

5.000 mp
f.s. 30 m
Agenție

1 lună în urmă
2

50.400 €
24 € / mp

Teren 2100 mp. intravilan

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

944 m

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

29.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan 1.102 mp de vanzare in Breaza

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

1.102 mp
f.s. 14 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

48.000 €
31.33 € / mp

Bilciuresti

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

1.532 mp
f.s. 29 m
Agenție

1 lună în urmă
11

46.500 €
48.000 €
77.50 € / mp

Brasov

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

600 mp
f.s. 15 m
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
4.37 € / mp

Bolintin-Deal, 2 loturi de teren intravilan 780 ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

10.300 mp
f.s. 30 m

Terenuri de vânzare în Nord, Sector 1, București

Nordul Sectorului 1 din București este o zonă exclusivistă, apreciată pentru liniștea sa și accesul facil la transportul public, inclusiv stații de metrou. Această zonă oferă oportunități excelente pentru investiții imobiliare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 369.000 euro, cu oferte care încep de la 3.984 euro, ceea ce indică o piață de lux comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 1.000 m² și 10.088 m², oferind opțiuni pentru diverse tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 90 euro, cu valori care variază de la 3 euro/m² pentru terenuri mai puțin atractive până la 1.060 euro/m² pentru locații premium.
  • Accesibilitate: Multe proprietăți beneficiază de acces bun la stațiile de metrou, facilitând transportul în întreaga capitală.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 98 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Nordul Sectorului 1 reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare în zone de prestigiu, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să investești în viitorul tău? Explorează acum terenurile disponibile în această zonă deosebită!