Teren Sisesti Stradal 2400 mp M2 P+7E New 2026

1.320.000 €
550 € / mp

Siseşti, Bucureşti

Suprafață teren:
2.400 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre Vanzare sau Asociere un teren care este situat in Zona Baneasa Sisesti -Stradal ,cu o suprafata de 2400 mp(deschidere Lac) care este in Zona M2 adica se poate construi 2S+7E conform certificatul de urbanism de construire 2022. Propietarul a depus documentatia pe PUD care trebuie sa se aprobe. Utilitati - Apa,Canalizare,Curent Gaze
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650286
Suprafață teren: 2.400 mp
Front stradal: 29 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
statia Piscul Scoartei, linia 205
Mijloace transport aprox. 502 m
transport
Statia Doi Cocosi linia 304
Mijloace transport aprox. 893 m
transport
Statia Piscul Radului, linia 205
Mijloace transport aprox. 969 m
transport
Straulesti
Mijloace transport aprox. 1163 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 13
Învățământ aprox. 1556 m
education
Scoala 13
Învățământ aprox. 1564 m
education
Camin Scoala Generala Nr. 181
Învățământ aprox. 1820 m
education
Scoala 181
Învățământ aprox. 1860 m
Recreere
restaurants
Doi Cocosi
Restaurante aprox. 850 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 898 m
shopping
Mega Image
Supermarket/Mall aprox. 1269 m
shopping
Profi
Supermarket/Mall aprox. 1923 m

Proprietăți similare

Teren intravilan de 2000 mp, în Străulești
1.379.000 €
București, Străulești
2.000 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 4785 mp, în Nord
1.401.143 €
București, Nord