Teren Baneasa Drumul Stegarului Stradal 9000 mp New 2026

1.800.000 €
200 € / mp

Băneasa, Bucureşti

Suprafață teren:
9.000 mp

Descriere teren

DejaVuImobiliare va ofera spre vanzare un teren in Zona Baneasa Sisesti ,cu o suprafata de 9000 mp -Drumul Stegarului Stradal avand o deschidere de 50 . Conf PUZ vechi terenul se afla in UTR 9 - POT 50% , P+4r. Nu exista un pret asteptam oferte dar oferte serioase ! ! ! avem deja oferta de 65 euro mp. Contact Non Stop
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650370
Suprafață teren: 9.000 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Statia Drumul Regimentului linii : 205
Mijloace transport aprox. 657 m
transport
Statia Darmanesti, linia 205
Mijloace transport aprox. 763 m
transport
Statia Jandarmeriei, linia 261
Mijloace transport aprox. 793 m
transport
Statia Piscul Radului, linia 205
Mijloace transport aprox. 796 m
Școală
education
Scoala Generala Nr. 8
Învățământ aprox. 872 m
education
Universitatea Biotera
Învățământ aprox. 1313 m
education
Universitatea Bioterra
Învățământ aprox. 1313 m
education
International School for Primary Education, Bucharest (en)
Învățământ aprox. 1379 m
Recreere
restaurants
Vatra Noua
Restaurante aprox. 871 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1023 m
parks
Oana si Marius
Recreere aprox. 1258 m
restaurants
Bella Tratoria
Restaurante aprox. 1687 m

Proprietăți similare

Teren de 19340 mp, în Sisești
1.934.000 €
București, Sisești
19.340 mp teren
Teren de 5000 mp, în Sisești
1.900.000 €
București, Sisești
5.000 mp teren