vand teren cabana, investitii ,teren casa, spatiu comercial

20.000 €
100 € / mp

Sărăţel, Judeţul Bistriţa Năsăud

Suprafață teren:
200 mp

Descriere teren

Vand teren Saratel langa lacul sarat si namol 25ari zona frumoasa pt cabane si un teren de 9ari la liziera padurii cu parte din lac si iesire la drum,Teren in Sieu Sfantu 30ari cu utilitati ,teren 60 ari Sieu Sfantu pt cabane zona linistita la liziera padurii, teren190ari la DN17bun pt orice investitii hale ,dezmembrari auto ,ferma pensiune lac de pesti chiar mini statiune aproape de baile Figa trafic intens se pot lua fonduri europene sau schimb cu imobiliare ,inchiriez ,vand teren Saratel centru utilitati pe partea cu padurea, Vand sau inchiriez spatiu 200mp Beclean cu curte se poate face pensiune ,padure Saratel ,teren Beclean tel suprafata totala: 30, Accept schimburi pretul in functie de teren si suprafata ID anun? : 19328029
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1653191
Suprafață teren: 200 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren extravilan de 5356 mp, în Ghinda
20.514 €
Județul Bistrița Năsăud, Ghinda
5.356 mp teren
Fâneață
Teren de 5100 mp, în Central
19.900 €
Bistrița, Central
5.100 mp teren
Teren de 600 mp, în Central
19.500 €
Bistrița, Central
600 mp teren
Teren extravilan de 1100 mp, în Sud
21.300 €
Bistrița, Sud
1.100 mp teren
Construcții
Teren de 1002 mp, în Tiha Bârgăului
22.000 €
Județul Bistrița Năsăud, Tiha Bârgăului
1.002 mp teren
Teren de 1170 mp, în Central
19.000 €
Bistrița, Central
1.170 mp teren
Teren de 1500 mp, în Central
18.000 €
Bistrița, Central
1.500 mp teren
Teren de 2000 mp, în Cușma
20.000 €
Județul Bistrița Năsăud, Cușma
2.000 mp teren
Teren de 5500 mp, în Central
20.000 €
Bistrița, Central
5.500 mp teren