1 lună în urmă
6
- Agenție
Teren intravilan Zona Salatrucel
127.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
44.99 €
/ mp
Sălătrucel, Judeţul Vâlcea
Descriere teren
Sesizează o problemă
Agentia Eurocasa Va ofera spre vanzare un teren intravilan la poalele Muntilor Cozia in suprafata de 2823 mp cu o deschidere de 24 ml la strada principala cu gard din Piatra , Beton si Fier . Terenul este plat , are curent trifazic tras pe propietate , legat la apa si canal . Aceasta propietate se afla la doar 5 km de Statiunea Calimanesti Caciulata Pentru vizionare si mai multe detalii Dragos Rebegel ID anun? : 1775145988
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Detalii teren
Actualizat în: 28 Aprilie 2026
ID anunț: 1407498
Suprafață teren:
2.823 mp